Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poważne pytanie do #niebieskiepaski, niestety nie jest to bait: czy bylibyście zainteresowani związkiem / relacją z 31-letnią dziewicą? Czy po prostu od razu uznalibyście że coś tu jest mocno nie tak z taką laską i uciekli w popłochu. Niestety, ja jestem takim różowym przegrywem, no niestety tak wyszło i zastanawiam się czy jest w ogóle jeszcze dla mnie jakaś nadzieja, jak w ogóle wyjść z takiej sytuacji z twarzą, gdy w końcu poznam kogoś kto będzie poważnie mną zainteresowany zacznę się z kimś spotykać i chciałabym by coś wyszło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: dziewictwo nie jest najważniejsza, ale i nie pomaga.
twój główny wróg to statystyka, która mówi, że w wieku 30+ masz 5% na stworzenie trwałego związku, a w 35+ już tylko 1%.
innymi słowy, przegapiłaś czas na popuszczanie szpary, gdy miało to jakieś szanse na przekształcenie się w coś większego. teraz też możesz oczywiście zacząć to robić, ale efekty już nie będą takie jakich oczekujesz. młodsi będą mniej skłonni, żeby wiązać
czy bylibyście zainteresowani związkiem / relacją z 31-letnią dziewicą?


@AnonimoweMirkoWyznania: Gdybym był wolny, to oczywiście że tak. Brak przeszłości seksualnej bym odczytał jako MEGA zaletę, bo mało jest takich kobiet które nie są obciążone łóżkowymi doświadczeniami z kilku nieudanych związków. Jak dla mnie, będącego w podobnym wieku, gdybym Cię spotkał na randce - na starcie byś zyskała z tysiąc plusów.

Problem będą widzieli faceci którzy się wiążą głównie dla seksu, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: Co prawda nie jestem mężczyzną ale moja siostra przeżyła swoj pierwszy raz ze szwagrem kiedy miala 36 lat. Są szczęśliwym malzenstwem, bardzo sie kochają, tworzą bardzo udany związek a jej dziewictwo nie miało zadnego wplywu. Zreszta, kurcze, po utracie dziewictwa wcale nie ma jakiejs rewolucji. Ot, po prostu, wiesz jak to jest współżyć,jakie to uczucie. Wiecej się zmienia w Twoim zachowaniu, postawach życiowych, postrzeganiu samej siebie i swojej kobiecosci kiedy
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli chodzi o przelotny seks to byłby problem oczywiście. Jeżeli o związek to wręcz przeciwnie - faceci, co nie dbają o ilość partnerów to nie dbaliby o to. Ci którzy wolą mieć dziewczyny bez przeszłości to dla nich wielki plus.

Oczywiście zapala się lampka ostrzegawcza jak facet jest przytomny "co z nią jest nie tak?" bo to podejrzane jest jeżeli jesteś niebrzydka i w tym wieku jeszcze faceta nie miałaś.
@AnonimoweMirkoWyznania: O jak gniję z komentarzy xD OPko, miej świadomość tego, że pytasz ludzi, którzy w tym wieku sami są prawiczkami, bo też "tak się złożyło" xD Ja powiem tylko tyle, że taki przeciętny facet, będzie miał z tyłu głowy pytanie "co z nią jest nie tak?". Ja bym nie brał nawet młodej dziewicy, a co dopiero takiej +30. To tak, jakby facet +40, nigdy nie był w związku i pytał,
@Eugeniusz_Zua: @bezbekpol: To jest ciekawe. Od demonizowania seksu, przez ostatnie sto lat ludzie dotarli już do demonizowania dziewictwa. Zawsze mi się wydawało że wolność w dziedzinie seksualności wiąże się z pozytywnym postrzeganiem samodzielnego decydowania o własnej seksualności, ale jak widać pozytywnie jest tylko wtedy gdy wybiera się jak większość.

O konformizmie napisano już wiele, ale mimo wszystko w tym wypadku to ciekawy fenomen socjologiczny.
UzależnionaKreatura: @southlander: Nie wiem czemu piszesz o demonizowaniu dziewictwa, w dziewictwie/prawictwie samym w sobie nie ma niczego złego. ALE jeśli ktoś ma te 30 lat i nigdy nie uprawiał seksu to prawdopodobnie nie był nigdy w związku, co raczej nie jest normalne u zdrowego człowieka. Świadczy to o totalnym braku umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi i budowania bliższych relacji. Wiem co mówię.

Zaakceptował: sokytsinolop}
NiewidomaWybranka: @rzepicha_slowianka: czekała do ślubu czy tak się złożyło że dopiero wtedy z kimś "to" zrobiła?
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety dla ciebie, ale każda ze starych dziewic które poznałem miała jakiś feler który dość szybko wychodził na jaw. Ale nie martw się, i tak masz 100 razy większe szanse niż stary prawiczek. Taki to może liczyć tylko na Roksę albo na bycie betabankomatem dla jakiejś skaryniałej samotnej mamuśki.

Zaakceptował: sokytsinolop}
UzależnionaKreatura: @southlander: Nie wiem czemu piszesz o demonizowaniu dziewictwa, w dziewictwie/prawictwie samym w sobie nie ma niczego złego. ALE jeśli ktoś ma te 30 lat i nigdy nie uprawiał seksu to prawdopodobnie nie był nigdy w związku, co raczej nie jest normalne u zdrowego człowieka. Świadczy to o totalnym braku umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi i budowania bliższych relacji. Wiem co mówię.


@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Czy każdy związek musi zakładać od
@southlander:

Nie być w związku w wieku 30 lat też nie jest niczym nienormalnym. Znam takie osoby, a są w 100% normalne i dojrzałe, fantastyczni ludzie. Po prostu tak im się ułożyło, różne są powody i nie ma co uciekać w stereotypy żeby sobie zaszufladkować rzeczywistość w sposób czarno-biały.


Za każdym #!$%@? razem xDDDD Powiem tylko tyle - przez myśl ci nawet nie przejdzie, jak niektórzy potrafią grać i jak diametralna
@AnonimoweMirkoWyznania: > zapomniales dodac, ze ci ktorzy chca 'dziewczyny bez przeszlosci' to na 90% dziwacy-stulejarze, ktorzy nie mogliby przelknac mysli ze ich ukochana wczesniej uprawiala seks z kims innym

miałem na myśli bez przeszłości czyli a) nie puszczała się na prawo i lewo b) zero dramy i wspomnień z innymi facetami - to nic złego, ale to zawsze jakiś bagaz np. 6 lat związku, który zakończył się zdradą czy wypaleniem czy