Wpis z mikrobloga

TO TERAZ WAM COŚ UDOWODNIĘ. KUPUJĘ ZA 0,95$ TETHERY NA FINEXIE. NAJŁATWIEJSZE I NAJPEWNIEJSZE 5% JAKIE MIAŁEM W ŻYCIU! ZAKŁAD Z CAŁYM MIRKO? JESTEM PEWIEN NA 100% ŻE CENA TETHERA BĘDZIE 1:1 Z USD ZA KILKA DNI. RÓBCIE SCREENY. ZOBACZYMY KTO MA RACJĘ :D

Tłukę wam tu o tetherze od kilku dni. Mnie tam nikt nie słucha bo jakiś cyber mirek, co on może wiedzieć?
Coś #!$%@?. Twierdzę że jestem mądrzejszy niż cały rynek wszystkich grubasów. Udowodnię :P
Pokażcie mi kogoś innego kto takie coś "przewidzi". To nie jest nawet przewidywanie. To oczywiste.

Dobra. Widzę że ludzie nadal nie łapią, nie rozumieją tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/36041351/cena-tethera-nie-spadla-caly-czas-wynosi-1-1-udowa/

Wasz problem, ja udowodnię że mam rację. Jestem tego pewien, więc kupuję tethera ile dam radę z ograniczeniem krakenowym do 2k$ dziennie. Robię weryfikację na 3 poziom do większego depozytu. Mam nadzieje że zdążę.
Tu wpis: https://www.wykop.pl/wpis/36041351/#comment-126697693

Niestety właśnie widzę że Bitfinex uruchomił już nową obsługę fiat, ale czas na uznanie depozytu to u nich 6-8 dni.
Tu ich wpis o tym: http://blog.bitfinex.com/announcements/improved-fiat-deposit-system/

Wpis jest sprzed 2 dni. Czyli dwa dni temu zaczęli deponować fiaty u siebie. Wszyscy czekają na weryfikację.
No i mamy odpowiedź na tą pompę BTC z rana w poniedziałek. Dokładnie wtedy po weekendzie zaczęli weryfikację. Co było w poniedziałek rano? Wielka pompa BTC. Ale co się stało w tym samym momencie z Tetherem?
Miał wielkie odbicie. Dokładnie w tym samym momencie.

Dlaczego? Bo finex komuś po prostu szybciej zaksięgował wielki depozyt USD u siebie na giełdzie. Reszta musi czekać. Ten człowiek pierwszy mógł dokonać arbitrażu na TETHERZE / BTC. Odbicie tethera w tym momencie potwierdza to. Jak tylko Finex uruchomił siebie jako HUB to tether wróci do 1: z USD.

Na krakenie tether mogę kupić od dzbanów za 0,95$. Za kilka dni sprzedam im tether za 1$.

#kryptowaluty #bitcoin #tether
Pobierz
źródło: comment_NVW8DKD6IQJLOOCq2yobIkYxR1GRBChu.jpg
  • 49
@cyberpunkbtc: i o tym właśnie mówię, grube ryby to przewidziały poprzelewały sobie pieniądze, zyskają a my #!$%@? ochłapy zbierzemy. A cena bitcoina niby wystrzeliła a mało kto zarobił. Wał goni wał, a za wałem wał.
@goly8622: My też możemy zyskać.

DODATKOWO DO TEGO TETHERA Z KARAKENA NA BITMEXIE OTWIERAM DŹWIGNIĘ NA DUŻO WIĘKSZĄ WARTOŚĆ ALE BTC, BO TAM NIE MUSZE Z NICH WYCHODZIĆ. #!$%@? Z TETHEREM, TETHERA KUPUJĘ ZA FIATA A NA BITMEXIE ZAKŁADAM LONGA NA BITCOINIE :D

Kiedy tylko zaksięguje finex ludziom fiaty to znów zrobią arbitraż i znów spompują BTC :D
ZOBACZYCIE I RÓBCIE SCREENY :P
@goly8622: Do tego czasu btc może spadać bardzo powoli bo znów się robi to co przedtem bez fiatów. Jak tylko finex uruchomi depozyty to znów będzie pompa! Otwieram dźwignię x5 ale wyjątkowo na dużą wartość...
Jak nigdy nie spekulowałem dużymi kwotami. Tym razem robię wyjątek. Ruszam moje BTC :P
@cyberpunkbtc: Jak kiedyś będziesz chciał za to dom kupić, to mogą się spytać skąd kasa i sam przyniesiesz, albo zapłacisz 75%. A generalnie pomysł na zarobek dobry - przy założeniu że tether nie jest scamem, który właśnie pada, to zarobisz te kilka procent. Jeśli jest scamem, to stracisz sporo więcej. Ta różnica w wycenie usdt i usd to premia za ryzyko, które właśnie podejmujesz.
@ktostam112: Nie jest scamem. Nie opłaca się żeby był scamem. To tępe #!$%@? od dawna.

Po pierwsze to jest bardzie opłacalne żeby nim nie był, bo finex więcej zarabia niż robienie z niego scamu.
Po drugie: https://www.wykop.pl/wpis/35982743/dwie-niezalezne-kontrole-potwierdzily-ze-bitfinex-/
Po trzecie: Różnica w cenie wynikłą z braku obsługi fiat przez finexa a nie bo jest scamem.\

#!$%@? to że nie ma depozytów czy są na koncie bankowym ma mieć wpływ na to że
@Wlaczvpn: Przecież oni unikają USA jak ognia. Od roku czasu nie ma ich na rynku USA.
Dlatego USA nic im nie zrobi. Przecież to giełda z Hong Kongu. Niedawno konta depozytowe fiatów na miliardy dolarów miała w polskim banku spółdzielczym z malutka siedzibą i oddzialami wyglądającymi jak budynki po pgr-owskich sklepach na wsiach. Ty nie wiesz?
@cyberpunkbtc: Ponoć baza dolarowa dla tethera miała leżeć w Noble Bank w Portoryko, które jest terytorium stowarzyszonym USA. No i ten Noble Bank miał dodatkowo stracić płynność. Dopiero dwa dni temu była informacja że podobno chcą przenieść kasę na Bahamy.