Wpis z mikrobloga

Kodi I Netflix przestają mi wystarczać, chce zacząć streaming z torentow. Mam elementum i nordvpn, ale nie działa to tak jak bym chciał:) w sensie klikam a on ściga i ściąga i dopiero potem odpala. Co robię źle? Czy to działa tylko na ściąganie i nie da się oglądać w locie?
@kodiwpigulce_pl

#mibox
  • 31
@kuflik: nie wiem czy w kodi tak się da ale, w takim qbittorent jest opcja "pobieranie sekwencyjne", czyli pobiera plik od początku, nie losowe fragmenty, wtedy możesz sobie ustawić podgląd pliku i w vlc da się oglądać, a plik się będzie ściągał
@kuflik jest wtyczka pulsar/quasar oraz gaia i możesz streamować torrenty. Albo za parę euro możesz mieć konto Real-Debrid i wrzucić sobie magnet/torrenta, który w chwilę znajdzie się na ich serwerze i możesz streamować naszą wtyczką do RD. Nie potrzeba VPN bo nie udostępniasz, a i RD idzie po https. Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kodiwpigulce_pl: a jest jakiś myk, by np było wygodne szukanie jak w elementum, a potem to jakoś szło przez RD do streamou?
Chciałbym obsługę w 100% Z playera by było wygodnie jak exodus ale lepiej:)
Exodus /specto niestety już nie to co kiedyś
@kodiwpigulce_pl: chyba działa! Podpiąłem RD do Gaia, szuka torrenty, potem sprawdza RD casch i rusza od razu. Więc chyba idzie ruch przez RD a nie torrenty? Usunąłem quasra i elementum z gaia. Jedyne co mnie wkurza, to przeszukiwanie 16 źródeł jak po 2 mam już całą masę ultra HD i 1080. Da się to jakoś okroić? W sensie jeśli znajdziesz x Źródeł to już nie szukaj? No i nie pozwala mi