Wpis z mikrobloga

@Sagitarius: @stan-tookie-1: Mam taka kolorwa bluze z aliexpress co mi zona kupila. Chodze w niek czasem po ulicy. Rozumiem ze jkbym poszedl w niej na marsz to bym dostal #!$%@? o byl uznany za zadymiarza?
Jezeli komus przeszkadzac bedzie grupa z teczowymi flagami (o ile bedzie to po prostu spokojna grupa z flagami) to powinien wyladowac w psychiatryku na obserwacji, a nie isc na marsz.
Robienie z tych teczowych zadymiarzy
Rozumiem ze jkbym poszedl w niej na marsz to bym dostal #!$%@? o byl uznany za zadymiarza?


@za-co: pewnie nie, jest różnica w intencji. Jak rozumiem chciałbyś po prostu przyjść i uczestniczyć w zgromadzeniu. natomiast jakbyś się wcześniej umówił z większą grupą w celu prowokacji to możliwe że by ci się udało.
Można oczywiście pójść między kiboli i paradować im tęczowymi flagami pod nosem i dostać w ryj, nawet potem można
@za-co:

Robienie z tych teczowych zadymiarzy i psujow marszu niepodleglosci tez sie pod to klasyfikuje.

Przecież to jest cały sens tego działania, jakby nie chcieli robić żadnego tęczowego bloku i ubrali się jak każdy inny na tym marszu to nikt nawet by nie zwrócił na ich uwagę.

Jezeli komus przeszkadzac bedzie grupa z teczowymi flagami (o ile bedzie to po prostu spokojna grupa z flagami) to powinien wyladowac w psychiatryku na
@za-co: Czy ty nie rozumiesz ze to zwykła prowokacja, tęcza została już sprofanowana i jednoznacznie kojarzy się z pewnym ruchem ideologicznym który z patriotyzmem ma niewiele wspólnego. To tak jakby na marsz rownosci chcieli się wbić skini z celtykami bo oni tylko chcą sobie pomaszerować. Chcą iść to nie ma problemu tylko bez symboliki lgbt bo organizatorem są narodowcy i mają pełne prawo wyprosić element nieporzadany. Zresztą już tak było z
@wigilius: to już jest mocno niesmaczne, coś jak wybieranie się z Falangą na Marsz Równości…

Jedną rzeczą jest pójść świętować niepodległość swojego kraju z tęczową flagą — to nie problem — a inną wpychanie się na marsz organizowany przez nacjonalistów (Młodzież Wszechpolska, ONR) i pod nacjonalistycznymi hasłami (dwa lata temu „Polska bastionem Europy”, trzy „Polska dla Polaków, Polacy dla Polski”, w 2012 „Odzyskajmy Polskę!” itd.)…
Dobrze by było, gdyby istniała solidna
to już jest mocno niesmaczne, coś jak wybieranie się z Falangą na Marsz Równości…


@Althorion: Wybieranie się z falangą gdziekolwiek jest mocno niesmaczne.

nigdy nie rozumiałem czemu ludzie wolą zamiast zrobić coś swojego, to w pierwszej kolejnosci chcą zniszczyć coś komuś obcemu


@stan-tookie-1: Aaa, czekaj! To jednak ten marsz nie jest dla wszystkich Polaków? Bo tak od początku twierdzą organizatorzy. Że to ma łączyć wszystkich Polaków. No chyba że lewaków.
@jamtojest:

To jednak ten marsz nie jest dla wszystkich Polaków? Bo tak od początku twierdzą organizatorzy. Że to ma łączyć wszystkich Polaków. No chyba że lewaków. Albo zwolenników PO. Albo gejów. To wtedy nie.

No oczywiście że nie. Chyba że umiesz pogodzić hasła typu „Odzyskajmy Polskę”, „Polska dla Polaków” czy „My chcemy Boga” z jakąś uniwersalnością…

No chyba, że ci pod flagami ONR i wielu innych podobnych organizacji. To wtedy można.
Bo tak od początku twierdzą organizatorzy


@jamtojest: nie ważne co ci obcy ludzie powiedzą, to zawsze używaj własne rozumu. Patrząc po poprzednich latach jakie grupy zorganizowane tam przyjeżdżały (chodzi o kiboli) to próba robienia wobec nich prowokacji nie skończy się dobrze. Pytanie czy się opłaca. nagrania pewnie będziesz mieć fajne, wszyscy będą Cię popierać, nawet do szpitala przyjdą pocieszyć, pytanie o cel. Jak pisałem wyżej, ja bym nie postawił swojego zdrowia
@jamtojest: No nie wiem, ONR organizuje ten marsz, ONR promuje poglądy narodowe/nacjonalistyczne co akurat bardzo dobrze wpisuje się w święto niepodległości a lgbt? Nie pomagają, jak już zabierają jakąś stronę to stronę która atakuje marsz i co ma seksualność do narodu? No chyba nic. Mam nadzieje że organizatorzy nie będą się bawić i i wywalą ich asap jak tylko coś zaczną działać. ¯\_(ツ)_/¯
@stan-tookie-1: Oj, podpadasz. Jak pisałem w poprzednich latach, że chętnie bym poszedł, ale nie czuję się tam bezpiecznie pomiędzy tymi agresywnymi grupami, to ludzie mi pisali, że to tylko lewacka propaganda i tak naprawdę tam są tylko spokojni ludzie z dziećmi.

@Satan696: A co ma Stalowa Wola do narodu? Bo widziałem na marszu grupę pod flagami z napisem Stalowa Wola.

Czy jak ktoś popiera np. zwierzęta futerkowe albo jest fanem
Jeszcze dodam, że dla mnie ONR ma się nijak do patriotyzmu i narodu, jest wręcz wypaczeniem tych pięknych idei i robi mnóstwo szkody dla mojego kraju.


@jamtojest: więc tym bardziej chyba trzeba by było organizowanych przez nich imprez unikać?
@jamtojest: A popierający zwierzęta futerkowe czy fani mario bros mają fetysz na zbieranie atencji? Jak sobie pójdą bez tęczowych flag to stanie im się krzywda? No nie, chyba że faktycznie liczą za atencje, policje i ew groźby żeby potem pochwalić się w mediach jak to biedni lgbt są szkalowani w polsce przez agresywnych narodowców. Nie jest to też pierwsza tego typu akcja gdzie lewica umyślnie dąży do konfrontacji aby tylko obsmarować