Wpis z mikrobloga

Dzięki za bifora mireczki, co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD #pdk
Kogo wczoraj nie było, niech żałuje. Lokal dobry tylko szkoda że mieliśmy tak mało miejsca dla siebie, ale to też sprzyjało integracji. Jeśli ktoś tak jak ja nie pije piw z browaru Koczkodan, to najtańszy czeski lager kosztował 5 zł w promocji, więc można było nawet zaszaleć i wypić trzy :-). Cieszę się, że udało się spotkać te wszystkie sławne osobistości z wykopu xD porozmawiać z @dkm17 o stanie polskiego szkolnictwa wyższego (nie myśl, że jesteś wygrywem, nadal masz konto na wykopie!), dostać żelki od @ecco, wypić piwo z @Damianowski i pochwalić się @MG78 że zrobiłam jedno danie z jego przepisu xD. Poznać mnóstwo mirków z Poznania - gdzie wy się ukrywaliście do tej pory? (Trzeba będzie jakieś piwo dla poznaniaków zrobić po party, zapiszcie się do spamlisty piwowpoznaniu - wołam tych co w miarę pamiętam - @NowOpenTheDoor @poznanska_pyrka_ze_slaska @Einaudi @Olivederia i kilka różowych pasków od niebieskich pasków.) Nie wołam tych co znam, bo byłoby za dużo wołania i ktoś mógłby się poczuć urażony, że pominęłam, a oni wiedzą, że mega się cieszę ze spotkania :-)
Żałuję, że mnie dzisiaj z Wami nie będzie :-(.
#wy
  • 33