Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Abrakebabra: Tak, lwia większość mężczyzn patrzy na dziewczynę i od razu ją klasyfikuje pod kątem urody. Ta pani ze zdjęcia prawdopodobnie poza figurą niczego nie ma ale na nas takie zdjęcie działa jak magnes.
I jeszcze jedno. Własna samoocena ma niewiele wspólnego z dziewczynami. Nawet jeżeli mężczyzna będzie z inną, dobrą i mądrą kobietą to i tak na ulicy obejrzy się za modelką. Tak już mamy.
@Wh1ter0se: nie mogę wypowiadać się za wszystkie kobiety. Ja mam zdecydowanie inne priorytety przy wyborze.Poza tym odnoszę się stricte do komentarza Lig76, a zwłaszcza słów "taką dziewczynę". Nadal nie wiem jaką.
@RoastieRoast: Doświadczyłem, to serio nie jest nic ciekawego, jeśli panna nie jest urocza w jakiś inny sposób niż figura. Seks jest obsesją u prawików, ale później nie jest jakoś szalenie super imponujący. W sensie nadal to jest potrzeba fizjologiczna, ale zgrabne kobiety nie robią na Tobie takiego wrażenia jak wcześniej, kiedy byłeś prawikiem.

W ogóle kilka rzeczy też trzeba podkreślić:
1. Traktowanie ludzi jak rzeczy jest #!$%@?
2. Sypianie z najatrakcyjniejszymi
@RoastieRoast: Ja #!$%@?ę, z takim podejściem to niedługo własna ręka ci odmówi... A co do obrazka, to w najgorszym wypadku, 5 stów i masz taką na dziurawienie, fakt miłości w tym niewiele, ale obala twoją przegrywiańską tezę.