Wpis z mikrobloga

Ja to się dziwię ludziom którzy nie jadą na wybory. Jakiekolwiek. Bo przecież to tak, jakbyś powiedział "Nie zależy mi, niech robią co chcą!". Ok, skoro Ci nie zalerzy, to nie masz prawa narzekać, że coś będzie źle i nie po Twojej myśli. Ja akurat jadę, bo mam kogoś, kto robi u mnie dobrą robotę dla mieszkańców od kilku lat i jest naprawdę w porządku.

#oswiadczenie #przemyslenia #polska #wybory #4konserwy #neuropa #gownowpis
  • 12
@yomvevixi: Siedziałem w komisjach wyborczych parę razy to mam rozeznanie.
Najwięcej po kościele przychodzi po 10 i 12 .. ale nie głosują tak jak to media przedstawiają ja myślę że zależy od komisji i miejscowości.

Młodzież to z rodzicami albo po godzinie 18 do 20 to już młodzi lub przed 30 rokiem życia.
I po obiedzie też chodzą ludzie na spacer chociaż większość samochodem przyjedzie nawet jak pogoda ładna.
@yomvevixi: Ale czego wymagasz, jak ktoś ma kandydatów na poziomie... nie wiem czego :D Przykład z własnego podwórka: przed wyborami obecny burmistrz osobiście podpisuje i pozdrawia mieszkańców na kartach informacyjnych w których przepraszają, że coś się nie odbędzie. Chyba nie muszę tutaj dodawać, że wcześniej nawet by nikogo o czymś takim nie poinformowali a co dopiero przepraszali własnoręcznie napisaną formułką z podpisem. Konkurent prowadzi agitację, w której wysypał się po komentarzu