Wpis z mikrobloga

Lepiej się witać niż żegnać. Zawsze jest ta niesamowita radość i tzw. "Fieber vor der Reise" jak to mawia @MasterSoundBlaster a potem przychodzi smutek i żal.

I jest tak tym razem - jak to mam w swoim małym już zwyczaju, chciałbym podsumować wyjazd ze swej strony, jakieś małe podziękowania itp, itd. odnośnie całego #wy

Ogółem to chciałem zacząć po prostu od podziękowań, które kieruję w kierunku @m__z, @a__s, @wykop, @m__b, @brechtbakker, @maciejkiner - po prostu dziękuję za mega fajną imprezę, za całą organizację(było parę niedociągnięć i rzeczy, które można i fajnie byłoby poprawi) i sam pomysł na party.

Podziękowania dla ekipy wyjazdowej i wszystkich Mirków z którymi zawsze przychodzi mi obcować - ot, nie będę wymieniał z nicków bo jest nas/was za dużo i zawsze mamy miłe przygody i jakby nie było - wyjazdy są świetną sprawą i niezmiernie zawsze się cieszę na nie, już zaczynając od wyjazdu pociągiem, przez miłe spędzanie czasu w hostelach na wspólnych grach oraz zabawach


Z nowych osób - chciałbym bardzo podziękować @vans za słodycze ze Szwecji, chęci spędzania czasu z nami i integrację, mam nadzieję iż jeszcze nie raz się spotkamy i będziemy wspólnie imprezować! Jesteś mega mile widziany!

@Damianowski - fajny gość po prostu z Ciebie! Miło Cię było mieć na piętrze! Ogółem pozdrawiam całe 4 piętro hostelu Fusion!

Podobnie @P4uL, @kamil_snk, @kamilbrawo2 - mam nadzieję, że wyjazd się Wam spodobał i dobrze się bawiliście w naszym gronie! :) Zapraszamy ponownie.

@placekNowika @Voyage - elo zielone dupy!


@Nooiiizy - świetne tatuaże oraz kolczyki! Miła z Ciebie Mirabelka!

Dzięki wielkie za zorganizowanie biforka @alyaoo oraz samej @Limonene - była wuchta wiary i wuchta dobrej zabawy, tej!

Z całego serca gratuluję @Limonene (nie mogłem Cię potem nigdzie znaleźć :<) zwycięstwa w konkursie kulinarnym, zasłużenie!


Jedynie do czego mógłbym się przyczepić, to jak już parę osób zwróciło uwagę - DJka kompletnie od czapy i dosyć "czerstwa" - śmiało mogliście podrzucić parę "hitów", które lubią Mirki oraz słaba organizacja stricte pod względem rozpiski "gdzie, co i jak" - ciężko było przebrnąć przez tag i znaleźć odpowiednie linki - wystarczyło z tyłu identyfikatora rozpisać godziny spotkań oraz miejsca, łatwiej byłoby wszystko zaplanować.

Samo miejsce party - całkiem fajne. Trochę jak dla mnie za rozległe i trzeba było czasami się szukać nawzajem, ale rozrywek było sporo - można było pograć w bilard, w kręgle, rzutki a i swobodnie porozmawiać w lożach/kanapach czy pobujać się na disco.


I cóż - chyba tyle. Jak to powiedział kiedyś @Wozyack - w Wykopparty nie jest najważniejsze imprezowanie czy zabawa. Najważniejsi są ludzie, którzy się spotykają z całej Polski tylko po to aby wspólnie ze sobą spędzić miło czas i móc się po prostu spotkać.

Oby do jak najszybszego zobaczenia! W tym roku już pewnie się nie uda, ale wiosna tuż tuż - może Kraków? Może Wrocław? Może Śląsk? Bo w Warszawę już nie wierzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za wszystko! A niechaj gra w tle kawałek, który będzie się mi kojarzył z tym party - a niestety szkoda, że nie został zagrany.


#wy #przemysleniazdupy #sautepoleca
S.....e - Lepiej się witać niż żegnać. Zawsze jest ta niesamowita radość i tzw. "Fieb...
  • 18
@Saute: <3! Cieszę się że mogłam zobaczyć Ciebie i @Voyage, chociaż nie miałyśmy w sumie okazji za dużo porozmawiać. Dzięki że byliście :3
Też Cię potem szukałam jak wychodziliśmy, ale faktycznie było tyle wiary i tyle miejsca, że nie było szans nikogo wypatrzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)