Wpis z mikrobloga

Cześć! Poszukuję internetu do mojego telefonu na kartę. Aktualnie kupuje od czasu do czasu pakiet w virgin mobile za 2zł 1GB ale niekiedy potrzebuje czegoś wiecej no i nie zawsze virgin dobrze działa z zasięgiem. Posiadam też aero2 które z zasiegiem jest naprawde okey, może tam kupić jakiś pakiet ?
Pozdrawiam
#internet #internetmobilny #telefony
  • 8
@rysiusek Mam play na karte, gdzie mozna kupic calkiem niezle pakiety jesli potrzebujesz wiecej gb internetu np do pobierania, czy ogladania. Sprawdz sobie jakie pakiety sa i czy ci to odpowiada, mi pasuje bo sporo pobieram, a karte moge wlozyc do modemu wiec i na pc sie przydaje.
@rysiusek: możesz zrobić tak, ze ze swoim numerem z Virgin, przenosisz sie do sieci Red Bull mobile. Tam za przeniesienie numeru będziesz mieć bardzo duży bonus na 2 miesiące. Pakiety jakie masz to 3 zł za 1GB. RBM działa na infrastrukturze Play. Więc będzie roaming krajowy. Cenowo trochę drożej, ale lepszy zasięg i 2 miesiące za darmo
Bardziej mi chodzi o dokupowanie internetu bo ja dużo co miesiac internetu w zasadzie nie wykorzystuje (2GB mi wystarczają na lajcie). Ale niekiedy jest tak że wyjezdzam na jakaś podróż i wiecej giga by się przydało.