Wpis z mikrobloga

@KaKari: Orange na kartę. Doładowując to jakoś 20/30 zł miesięcznie masz do wykorzystania danych "w trzy dupy". Aczkolwiek jest tam jakiś dziwny lejek. Pamiętam że przy ściąganiu dużych plików dostaje czkawki, ale wraca do normy szybciutko.
w play za 25 Zeta masz chyba 6 albo, 8GB neta, nielimitowane smsy,rozmowy do wszystkich sieci. Chyba lepiej nie ma nigdzie


@niewiemococho: No to ci gwarantuję że w Orange masz więcej. Miałem do wykorzystania jakieś absurdalne ilości idące w TB (naprawdę) doładowując właśnie 20/30 zł. miesięcznie - tam są premie transferu po doładowaniu.
@290988 Z mojej wiedzy wydawało mi się że jest to najlepszy pakiet ( ͡º ͜ʖ͡º) to może lepiej kup sobie router bezprzewodowy skoro potrzebujesz miliona GB internetu żeby oglądać na nim chińskie bajki w szkole.
Nie wiem jak bardzo trzeba być uzależnionym od telefonu żeby w ciągu miesiąca zużyć więcej niż 6/8GB. Mi to starcza z palcem w dupie.


@niewiemococho: Zgadzam się. Nie mówiłem że to wykorzystywałem. Dlatego "lejek" o którym wspomniałem odczułem może kilka razy, kiedy coś dużego musiałem ściągnąć, lub wysłać (głównie wysłać, bo jest to szybsze niż ADSL). :-)
@niewiemococho: Właśnie o to chodzi, że ja nie potrzebuję cudawianek typu muzyka offline bo mam zawsze zapas transferu i gorączkowo nie sprawdzam ile mi go zostało.

To nie jest 2011 rok( ͡° ͜ʖ ͡°)