Wpis z mikrobloga

@pawel384: nie polecam Ci używek. Albo sprzedawcy ściemniają "tej opony już nie mam, ale mam inną, też dobrą" - no i okazuje się że nie 7 a 5mm, i dodatkowo lekko biła. Innym razem kupiłem 2 sztuki, niby sprawdzona wszystko ok, ładne, umyte, a okazało się, że biją od 100km/h. Gwarancja rozruchowa była tylko na 1 dzień, a nie miałem czasu od razu sprawdzić na drodze szybkiego ruchu. Także, poszukaj np.
@kroje_warzywa_ziemniakiem: Na śniegu i błocie tak, natomiast na mokrym jest to straszne gówno.
@pawel384: Prezentujesz postawę najgorszego typu cebulaka jaki może być. Klocki hamulcowe też kupujesz używane? Chcesz oszczędzać na podstawowym elemencie, który zapewnia bezpieczeństwo w aucie. Jak Cię nie stać na utrzymanie samochodu, to przesiądź się do komunikacji, ale nie narażaj życia swojego (żony) i innych ludzi, bo chcesz przycebulić.
@pawel384 patrz czy nie ma napraw w srodku bo widzialem uzywki tak naprawione ze wrogowi bym takich nie dal (kolkiem na boku a opona w klasie V albo W)
@pawel384: a jak myślisz, kto sprzedaje 2 - 3 letnie opony?
Wydasz 400 zł na używki, dołożyłbyś 400 zł na nowe i miałbyś spokój na lata. W warsztacie jak kupisz to i tak będziesz miał montaż w cenie...