Wpis z mikrobloga

@qlimax3: Mi to ich troche szkoda, bo maja swietny produkt (klienci ktorzy grali w bete oceniaja ja naprawde pozytywnie "shut up and take my money" pojawia sie chyba najczesciej), a wszystko spierdzielili serwerami :/ Bardzo szkoda, bo moglby to byc tytul ktory naprawde sporo namiesza.
@GlobalEliteShop: mogli wypuścić OpenBete na np. weekend i zrobić stresstesta, czy wytrzyma im wszystko, ale nie oni wprost odpisywali graczom, że nie będzie żadnej otwartej bety, tylko niech czekają aż bedzie do kupienia. Sami są trochę sobie winni, bo po pierwsze, byli tak pewni siebie, że wszystko zrobili na tiptop i żadne testy są im nie potrzebne, a po drugie nie potrafili się do tego przyznać w dniu premiery, tylko po
@qlimax3: Tak tak, pogubili sie troche jestem tego swiadom. Znam historie, sledzilem na biezaco bo mialem od groma klientow ktorzy kupili te gre i chcieli ode mnie informacji o produkcie ;) Troche sie przeliczyli to fakt, ale chodzi mi tylko o to ze konsekwencje moga byc ciut nieadekwatne do przewinienia. Bo z tego co wiem serwery powoli ogarniete, dalej czasami sie czeka ale juz jest o niebo lepiej, a skutki moga
@GlobalEliteShop: masz rację. Też uważam że sobie z tym poradzą i za jakiś czas będzie już tylko lepiej, tylko że teraz są takie czasy, że gracze potrafią zniszczyć grę samymi recenzjami. Bo teraz wygląda to tak, jakby WW3 był jedną z najgorszych gier na Steamie, której nie warto kupować (oceny), a te oceny nie są związane z oceną produktu, tylko niemożliwością zagrania w grę.
Życzę im jak najlepiej, bo sam czekałem
@GlobalEliteShop: mirek już widzę przesądził, martwa gra ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
no ale jak bf3 czy chyba nawet bardziej bf4 w pierwszym tygodniu miał problemy z łączeniem się do serwerów to mało kto aż tak bardzo pluł jadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veezen: No oczywiscie ze przesadzilem, celowo zreszta ;) Chodzi o to ze nie takie sa oczekiwania wobec tej gry, tutaj powinno byc na start 100k ludzi online i pewnie bez problemu by bylo gdyby serwery wytrzymaly.
@GlobalEliteShop: Ale to wcale nie oznacza że gra już jest martwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie potknięcia mieli nawet więksi developerzy. Jeśli uda im się rozwiązać problem w miarę szybko, nawet jeśli miałoby to trwać tydzień to raczej nie będzie to mieć dużego wpływu na produkcje. Wiadomo, tracą teraz dziennie sporo kasy na tym błędzie ale z tego da się wyjść.

Poza tym serio nie potrafie zrozumieć
@Veezen: Tylko wielcy gracze maja miliony na marketing, a oni opieraja sie glownie na marketingu szeptanym. Znaczaca roznica. I tez przesadzasz, bo gra ea to wiadomo beda niedociagniecia, ale nie takie ze kupiles i od 2 dni nie mozesz nic zagrac. Ja im zycze jak najlepiej, ale nie ma sie co dziwic obecnemu odbiorowi.