Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialbym byc cale zycie #!$%@?, serio. Jestem pijany - mam w dupie #!$%@? wszystko dookola, co powie o mnie jakis pajac, robie to co mi sie podoba. Ostatnio bylem na imprezie, na poczatku bylem spiety jak #!$%@?, zawsze tak mam wsrod nowo poznanych osob. Nie potrafie rozmawiac z nieznanymi ludzmi, szczegolnie dziewczynami, mam wrazenie ze widza wszystkie moje wady i tylko na nie zwracaja uwage. Wypilem i juz kazdego traktowalem jakbym znal od dawna, bylem pewny siebie, zagadalem do jakiejs laski i wzialem od niej FB, gdzie na trzezwo to bym sie zestresowal dluzej spojrzec na nia. I #!$%@? z tego ze mam jej fb, jak nawet wstydze sie do niej zagadac, pewnie na trzezwo wyszedlbym na idiote. Jeszcze gdybym byl jakims dynamicznym typem, ale mi sie:
a) nie chce
b) wstydze sie
i na tym polega glownie moje zycie. Generalnie to chcialbym ja zabrac do kolegi za pol roku na 18, ale chyba wyjde na debila, jak za pol roku jej dopiero cos napisze czy ze mna pojdzie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozowepaski #zwiazki #przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9