Wpis z mikrobloga

@ladyoutwalking:
@vurial: odpada skoro nie podawała numeru telefonu nawet do włączenia 2fa
@rozgarglony: bardziej prawdopodobne,najlepiej sprawdzić to włączając kartę w trybie incognito i wpisaniu w pole mail/login/numer telefonu swój numer i obojętnie jakie hasło,pojawi się odpowiedni komunikat.

Pamiętam że ktoś już miał coś podobnego po zobaczeniu reklamy musica.ly lub instagrama że przychodziły mu jakieś kody do logowania.
@ladyoutwalking: Możliwe, że ktoś chce Ci się na konto wbić lub ukraść. Zmień hasło do fb i maila.


@vurial: na początku tak pomyślałam, ale nie podawałam swojego numeru i kiedy chcę odzyskać hasło podaje mi tylko opcję zresetowania hasła na maila. @rozgarglony: @Vafik: @adronix: z tego co wiem po wpisaniu numeru telefonu w wyszukiwarkę na fb wyświetla się konto przypisane do niego, ale mojego tam nie wyszukuje.
@ladyoutwalking: nie ma żadnego screena albo jestem ślepy :D
Przez szukajkę po numerze można znaleźć pod warunkiem że numer nie jest ukryty jako "tylko dla mnie" w informacjach kontaktowych,wygląda na to że ktoś prawdopodobnie założył konto na Twój numer telefonu i teraz próbuje odzyskać hasło,stąd ta informacja o kodzie.
Hej probowałam ostatnio zmienic hasło do facebooka. Niestety nie pamiętalam starego. Poprosiłam o przesłanie kodu do resetowania hasła przez sms. Po chwili otrzymałam sms z jakiegoś numeruo treści # kod to Twoj kod do Facebooka ciąg znaków. Czy to faktyczniekod od facebooka?
Ktoś coś rozkminił? Dostaję takie smsy od pewnego czasu o kompletnie losowych godzinach. Dodam, że hasło było zmieniane. Numer przypisany tylko do jednego konta.

Smsy od numeru „Facebook” o treści „ Kod Majka to FB-xxxxx. Przejdź do Facebooka i wprowadź, aby potwierdzić.” Każdorazowo ten sam identyczny kod.

Dziś dostałem przed chwilą sms o treści „ Kod Majka to FB-xxxxx. Przejdź do Facebooka i wprowadź go, aby potwierdzić, lub przejdź tutaj: https://fb.me/resztalinku