Wpis z mikrobloga

Mireczki trzymajcie kciuki, dzisiaj składam wypowiedzenie. Po 8 latach w dużej firmie, która zmieniła się w korpo przechodzę do małej firmy, gdzie pracują 3 osoby. Mam nadzieję, że zmiana wyjdzie mi na dobre, chciałbym stać się fundamentem w tym nowym miejscu. Przyczynić się do tego, że firma będzie się rozwijać i generować większe zyski. Trzymajcie kciuki, bo to ciężka decyzja i nie łatwo mi wyjść ze strefy komfortu.
#chwalsie #pracbaza
  • 19
@jamaiwr: zrobilem to samo, teraz z tej 3 osobowej firmy zamierzam uskutecznić #!$%@?ę. Miałem takie samo wyobrażenie. Półtora roku mija, a jest co raz gorzej. Zero szans rozwoju #!$%@? czasami za 3 osoby.
@BGZZ: Tu skąd uciekam wcale nie mam lepiej, od 3 lat nic się nie zmienia. Zarobki praktycznie bez zmian, a obowiązków coraz więcej. Wizja przyszłości jest żadna, nie ma przewidzianej ścieżki rozwoju. Pozostało mi albo uciekać do innego działu (robiłem to 2 razy już), albo zmiana pracodawcy. Postanowiłem spróbować czegoś zupełnie innego, albo będzie tak jak piszę @pussi_magnet, albo będzie tak jak mówisz Ty. Nie spróbuje to się nie dowiem,
@jamaiwr: Jasne jak czujesz potrzebę zmiany to rób to i kibicuje, lecz nie wiem czy zmiana na małą firmę to dobre wyjście, ale tak jak mówisz sprawdzisz przekonasz sie :)