Wpis z mikrobloga

no to mediamarkt mnie ładnie #!$%@?ł :/ zamówiłem rdr2 edycje specjalną 2 października, o 9:02 dziś telefon, miła pani mówi, że dzwoni z mediamarkt w sprawie zamówienia w przedsprzedaży gry i że niestety musi przeprosić, ale grę dostanę dopiero 10 listopada z przyczyn niezależnych od nich... :/ długo nie myśląc, wsiadłem w auto i gnam do tego mm niech mnie dają grę dziś! Po rozmowie z pracownikami okazało się, że przyszło edycji specjalnych tylko 4 sztuki i decydowała kolejność zamówień.. OK, zrozumiałbym to, ale taką informację moim zdaniem powinni przekazać najpóźniej wczoraj! a nie w dniu premiery.. po rozmowie z kierownikiem, zaproponował zniżkę na standardową wersję, którą właśnie instaluje.. ale w pudełku mam kod na konia i niezbędnik bandyty?? nie miały być dostępne tylko w preorderze? Zaraz się okaże, że jeszcze te misję będę miał i zaoszczędziłem stówkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4
  • 4
@MarchwiowySok: kurde, byłem pewien, że tylko w preorderach, ale z 2 strony @camos: może mieć rację, że wszystkie egzemplarze, które teraz dotarły do sklepów, są preorderami bo zamówione przez sklep przed premierą.. ale pewnie następne sorty już nie będą tego kodu w pudełku miały.. chyba, że się mylę...