Wpis z mikrobloga

Nie chcesz widzieć natrętnych świadków jechowy - OK, masz prawo
Nie chcesz widzieć sąsiada co wiecznie truje o swoim passacie - OK, masz prawo
Nie chcesz widzieć księdza po kolędzie - OK, masz prawo
Nie chcesz dziecka posyłać na dodtkowe zajęcia sportowe - OK, masz prawo
Nie chcesz spotkań z LGBT w szkole - HOMOFOBIA!!!!!!!
#bekazlewactwa #lgbt #heheszki #takaprawda #hipokryzja
Pobierz
źródło: comment_b2JfAVY57Fe1Ajdy5vIpvAln6pwN8zq2.jpg
  • 60
o kulfa jakie samozaoranie

@kamien23:
Nie chcesz widzieć natrętnych świadków jehowy - nie łazisz po domach że inni mają ich nie wpuszczać
Nie chcesz widzieć sąsiada co wiecznie truje o swoim passacie - nie zakazujesz sąsiadowi jeździć passatem
Nie chcesz widzieć księdza po kolędzie - @WujaTHC już zaorał
Nie chcesz dziecka posyłać na dodatkowe zajęcia sportowe - nie zakazujesz szkole organizować dodatkowych zajęć sportowych
Nie chcesz spotkań z LGBT w szkole
obrazasz mnie?


@kamien23: nie pytaj mnie, na to pytanie może odpowiedzieć tylko adresat danych słów - czy czuje się obrażony

czego nie rozumieją ci którzy bez zastanowienia obrażają tych którzy CZUJĄ się obrażeni
czego nie rozumieją ci którzy bez zastanowienia obrażają tych którzy CZUJĄ się obrażeni


@spere: no widzisz, sam w końcu do tego doszedłeś (z moją malutka pomocą) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bycie obrażonym to rzecz subiektywna. Jesli kogoś obraża tapeta w moim domu to jest zwykłym idiotą a ja na pewno nie będę jej zrywał. Natomiast nie będę się na siłe pchał do szkoły aby wszystkich przekonywać do
@kamien23: kompletnie nie rozumiesz czym jest akcja informacyjna

policja nie pcha się do szkół aby przekonywać wszystkich do jazdy rowerami i samochodami, robi w szkołach prelekcje że istnieje coś takiego jak ruch drogowy, który ma reguły, które jeśli się przestrzega, jest to bezpieczniejsze

osoby z np. ratownictwa medycznego też się nie pchają, ale robią prelekcje, szkolenia z podstawowych zasad udzielania pomocy itd. bo jest to przydatne

osoby lgbt istnieją, i będą
policja nie pcha się do szkół aby przekonywać wszystkich do jazdy rowerami i samochodami, robi w szkołach prelekcje że istnieje coś takiego jak ruch drogowy, który ma reguły, które jeśli się przestrzega, jest to bezpieczniejsze

osoby z np. ratownictwa medycznego też się nie pchają, ale robią prelekcje, szkolenia z podstawowych zasad udzielania pomocy itd. bo jest to przydatne


@spere: policja i ratownicy opowiadają o faktach. przepisy drogowe i ratowanie zycia są
Jak ktoś nie chce księdza po kolędzie to po prostu go nie wpuszcza do domu, a nie biegnie do kościoła i próbuje zakazać chodzenia po kolędzie xD


@WujaTHC: Hmm. Analogia byłaby biegnie do administracji osiedla aby zabronić wchodzeniu księżom na teren.

jakby przychodzili nieproszeni to by przyszli do każdej szkoły, a przyszli tylko do 200 na cały kraj....

Bo dyrektorzy szkół zaprosili ich na własną rękę łamiąc prawo
istnienie osób lgbt, jest faktem, i nietolerancja wobec nich też


@spere:
Istnienie złodziei jest faktem i nietolerancja wobec nich też - kiedy zaczniesz akcje informacyjną?
Istnienie koprofili jest faktem i nietolerancja wobec nich też - kiedy zaczniesz akcję informacyjną?
itp, itd