Wpis z mikrobloga

Jak wam mija weekend mirasy? Ja na ten przykład właśnie wracam z komisariatu, gdzie podpisywałem protokół dotyczący włamania do mojego domu wczorajszej nocy. A wcześniej spędziłem kilka godzin z panami śledczymi którzy robili fotki całego miejsca co najmniej jakby kogoś tam zamordowano.

A teraz najlepsza część, jedyne co zginęło to #ps4 z Padem oraz dysk który był do konsoli podpięty... nie wiem do czego jeszcze posunie się #pcmasterrace żeby zagrać w #rdr2 ale kradzież to już chyba lekkie przegięcie ( ͠° °)

Jedyny plus że panowie policjanci i śledczy byli bardzo mili i profesjonalni, choć ogólnie jasno dali mi do zrozumienia że raczej powinienem sobie szukać kolejnej :D

#zalesie #rzeszow
Pobierz MotywujacyAkumulatorNatchnienia - Jak wam mija weekend mirasy? Ja na ten przykład wła...
źródło: comment_QRxJ4OobWPikhITSPHB1jAIAYjRvXa8C.jpg
  • 5
@KarmazynPjekarz: No właśnie, przecież KAZDY kto ma pcta może w dowolnym momencie pójść kupić konsole, przejść grę i sprzedać całość 50 zł taniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A reviewbombing nie ma nic do tego, po prostu im się nie podoba gra. Kappa