Wpis z mikrobloga

#!$%@? kolejny raz ten bialorycerz:
Fajnie ze rucha, ze ma dziewczyne, ze nie musis sie przejmowac czy bedzie mial dziewice, bo pewnie niejedna zaliczyl i nie ma takich kompleksow jak ty czy ja.
#!$%@?, fajnie sie smiac z czlowieka, ktory nigdy nie mial dziewcyzny i chce swoj pierwszy raz przezyc z dziewczyna, ktora tez tego nie robila? Zeby obydwoje oddali sobie ten dar? Czy ja naprawde jesli chce miec dziewczyne to musze wziac wyruchana?
"Traktowanie kobiety jako uzywanej to uprzedmiotowienie" - a dawanie dupy Sebom drechom ktorzy cie bili w gimbazie/szkole sredniej, a nastepnie przychodzenie do ciebie bo "oni byli dupkami, a to ty jestes wrazliwy i kochajacy facet" - to nie jest uprzedmiotowienie mezczyzny?
Potem o16-latkach - a widziales Adasiu jakas dziewice 18+? Bo ja slyszalem moze o 3. - zadna z nich nie chciala sie ze mna przespac, za to napalaly sie na pospolitych idiotow niedorastajacych mi do piet.

#patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bialorycerstwo #seks #zwiazki #youtube #polskiyoutube #rakcontent #fanggotten #biedaumyslowa
3142042 - #!$%@? kolejny raz ten bialorycerz:
Fajnie ze rucha, ze ma dziewczyne, ze ...
  • 23
@nacpanazielonka: a czyja? Przeciez to co sie #!$%@? na tych jutubach bialorycerskich pokazuje, ze nie moge miec wlasnych pogladow, nie wolno mi byc soba, bo od razu zostane zjechany, nazwany spermiarzem i jeszcze przekona widzki do tego zeby sie do mnie nie zblizaly.
@NorskArisk: co z tego ze ma szczeke incela, skoro rucha sliczna dziewczyne (na jednym filmiku widac)
Jakbym ruchal sliczne dziewczynki to mialbym w dupie to czy jestem gruby, chudy, i jaki mam ksztalt czaszki.
@Shatter: pewnie sam wyruchales wiecej a uwazasz mnie za zwierze. Nie rozumiesz, jak to jest byc samotnym przez wiele lat i slyszec od innych "no, ja to bylem z 3/5 dziewczynami, i dziewice sie zdarzaly haha"
@Shatter: w ktorym miejscu napisalem ze chce ofiarowac moje #!$%@??
Niby jak mam nie byc gorszy od kolegow czy od kobiety z ktora bede, jesli ona bedzie miala wiecej na liczniku niz ja?