Wpis z mikrobloga

Mirki, w ten weekend we Wrocławiu miałam przyjemność pójścia do NFM na koncert Jazz of Grim Fandango. Wszystko dzięki uprzejmości Mirka @top_czipsy
Niesamowite miejsce - nie byłam wcześniej w środku, ale wiem, że będę sobie teraz obserwować co tam się dzieje.
Na początku trochę się bałam, że będę się nudzić, bo wiecie, taki koncert na siedząco, ale każdy utwór był zapowiadany i chwilę o nim opowiadano, a na scenie pojawił się sam twórca soundtracka Peter McConnell () dwie godziny minęły mi bardzo szybko.
Miałam też niezwykle ciekawe miejsca, uwaga, ZA ORKIESTRĄ. Nigdy nie widziałam orkiestry od tyłu, a trafił się w zespole niesamowicie wyluzowany kontrabasista, powiem krótko - widać było, że czuł muzykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strasznie się cieszę, że muzyka z gier przestaje być tylko brzdękaniem w tle i ktoś to docenia.
No i jeszcze raz dzięki za konkurs () (wszystko było w TYM WPISIE)
#wroclaw #muzykazgier
  • 9
@top_czipsy: no tylko jak mówili to trochę się dźwięk niósł dziwnie i o ile jak mówili po polsku to było super, to po angielsku czasem ciężko było zrozumieć. Przyjaciółka była następnego dnia na koncercie z przodu i mówiła, że jeśli chodzi o muzykę to nie było czuć różnicy - ta sama robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)