Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie
Chciałabym skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej playstation plus na 14 dni.
Czy w trakcie ich trwania mogę sobie pobrać te gry, które w Ps plus są za darmo w tym miesiącu i będą one dostepne do końca tych 14 dni jeśli anuluję subskrypcję?

#ps4 #playstationplus
  • 7
@Bartoshh: W ogóle to opłaca się to psplus? w sensie nie zależy mim na graniu online, chodzi mi o te gry co są do pobrania za darmo co miesiąc. Są ciekawe tytuły, czy raczej takie zapychacze?
@Shyvana:
tak będą dostępne, przez cały okres aktywności ps plus
jeśli plus się skończy a np po paru miesiącach wykupisz gra dalej będzie dostępna

przy aktywacji 14dni pewnie będzie pewnie wołać o numer karty kredytowej. Różne rzeczy czytałem o magicznie odnawiających się subskrybcjach itp wiem jedno, po aktywacji możesz usunąć podpiętą kartę
@RidgeForrester: przeczytalam regulamin i tak, musi byc karta podpięta, ale mozna zrezygnowac przed upływem 14 dni i wtedy nie będą pobierane pieniądze.
Własnie zobaczyłam ze we wrzesniu byl god of war za darmo w psplus, ale ze mnie parówka że nie ogarnelam wczesniej ;/
@Shyvana: tak musi być podpięta ale zaraz po aktywacji możesz ją usunąć a wszystko i tak będzie działać
mi z plusa najbardziej się spodobał rayman. Nostalgia po blisko 20latach no i święty sposób na spokój z siostrzeńcami
@Shyvana: calkiem si, przy czym...kto co lubi( ͡° ͜ʖ ͡°) korzystam z ps plus od 3 msc, z grywalnych fajnych tytulow ogarnalem : gow3, destiny 2, mafia 3 (okey to mniej grywalne... :) )i kilka mniejszych tytulow na kilka godzin zabawy. Posiadajac ps plus dostajesz znizki na nowe tytuly w wersji cyfrowej. Za smieszne pieniadze kupilem gta v, the last of us, outlast 2 i horizon down.