Wpis z mikrobloga

Akat dzisiaj w robocie materiały nie dojechały i miałem chwilę na przemyślenia. Może gUpie, może mONdre, nie wiem.
W każdym razie zarówno za najlepsze czasy Tigera jak i jego upadek odpowiada ta sama osoba, a konkretnie Wuwunio

Ogurat razem z Bonezem wynieśli go na szczyt, ale również po słynnej domówce i pomazaniu ścian #bonzo "spadł z rusztowania", co stało się początkiem jego końca.

Zapraszam profesorów i doktorów bonzologii stosowanej do kulturalnej dyskusji. Może być z kumorkiem.

Bi-bi-benc!
  • 8
@Wawrzyniec_Pruski: @Wawrzyniec_Pruski:
Witam witam, sejsony Tajger ogunie, śmiać mi się chce, tego typu, że niby Wawrzyniec Pruski, z tym, #!$%@? wie kim, ten ciota, a nie powiedziałem - łysa pała. Że niby upadłem. Że niby z rusztowania spadłem. No KURRRWA, co wy gadasie? A no ta, zapomniaem, fejmu się chcecie napić, co? Mmm, to i tooo. Ty balaronie jeden! Ty, Wawrzyniec Pruski, #!$%@?, z dupy wyjęty, KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle
@Wawrzyniec_Pruski: Ogurat dla mnie czasy Tajgera to te za czasów mineralnej, ale to nie moja brosza, benc. Wuwunia z dupy wyjętego nie można obwiniać za upadek Zgierskiego rapera, bo akat to on jest odpowiedzialny za świetne materiały jak wywiad, czy wigilia. BENC BENC FINI FANI