Wpis z mikrobloga

@przemo93c: Automaty w Volvo - nie polecane. Poza tym - auto drogie w utrzymaniu, ale już od ładnych paru lat w dołku cenowym, więc na jakieś 80-90% nie doinwestowane. Trzeba cholernie uważać, żeby nie trafić na minę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeti666: a przyznaje masz rację. Popatrzyłem właśnie na kody silników. Zmyliła mnie identyczna moc. @przemo93c: w takim razie nie wiem co to za motor, te większe 2.3 i 2.5 byly spoko. Zwłaszcza pancerne wolnossące oznaczone jako 2.4 170KM
@przemo93c: jak coś to ja mam taki wózek od 3 lat. Automat w 163KM szału nie robi, to dość ciężkie auto. Na plus miejsce i wygoda, wyposażenie i oczywiście pięć cylindrów. Serwis drogi, sporo rzeczy do zrobienia po zakupie bo to już pełnoletnie auta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terazalbonigdy: ale jednak warto nim jeździć? Rekompensuje te wysokie koszta czymś czy po prostu Ci się podoba i nie patrzysz na to? Koszt takiego pierwszego serwisu po zakupie w Twoim przypadku ile wyniosl?
@przemo93c: warto, mimo wszystko bardzo dobrze się nim jeździ, szczególnie na dłuższych trasach. Jeśli jeździsz dużo w mieście jest to trochę meczące, spore gabaryty i duży promień skrętu. Serwis po zakupie zależy od tego co zamierzasz wymienić, ale jeśli patrzyłeś na egzemplarz poniżej 10 tys. to dość szybko włożysz w niego drugie tyle. To taki samochód w którym zawsze jest coś do podłubania. Też kupiłem poniżej 10tys., w samochodzie ktoś włożył