Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się nad zakupem zegarka. Ma to być zegarek codzienny, ale dobrze by było gdyby pasował też do granatowego garnituru, ewentualnie koszuli.

Myślałem nad:
https://allegro.pl/zegarek-meski-timex-t2n794-dodatkowy-pasek-box-i7263958542.html

Z tego co czytałem, to Timex jest rozsądną firma, za rozsądne pieniądze. Co sądzicie o tym zegarku? Może polecicie jakąś alternatywe w podobnych pieniądzach? Będzie fitował do garnituru?

#zegarki #zegarkiboners #modameska
  • 16
@kyloe: Nie chodzę w garniturze na co dzień, raczej t-shirt + jeansy, ewentualnie jakaś koszula, ale tez nie za elegancka i pojawia się dużo rzedziej niż zwykła bluza. Do takiego stroju moim zdaniem wciąż lepiej pasuje Timex niż ten Lorus
@fejkowekonto7: Ja kupowałem Orienta ostatnio. Przyszło szybko i bezproblemowo, a zegarek świetny. tylko musisz zaznaczyć koniecznie wysyłkę normalną pocztą, bo DHL doliczy Ci cło - a najlepiej jeszcze w komentarzu do zamówienia napisz że koniecznie chcesz pocztą i prosisz o nie wysyłanie DHL-em, bo lubią uszczęśliwiać na siłę. Spodziewaj się że nie przyjdzie żadne potwierdzenie wysłania paczki, żadnego śledzenia, po prostu w ciągu dwóch tygodni listonosz przyniesie kopertę z zawiniętym w