Wpis z mikrobloga

no chyba tylko ty i twoj stary


@snuwple1: Oho gimbus detected.

Nie mogą Ci zrobić prosto z mostu W4, bo ciężko byłoby to zgrać z wydarzeniami z WoW'a. Blizzard twierdzi, że w Reforged spotkamy postacie z WoW'a, czyli możliwe, że będą robić dodatki odtwarzające wydarzenia z WoW'a i dopiero później zrobią W4
@u8t3io3p: Bo by musieli wydać w tym samym momencie dodatek do WoWa z fabułą z W4, po za tym osoby nie grające w WoWa nie wiedziałyby co się stało pomiędzy W3, a W4. Po za tym pewnie chcą zobaczyć ile jest osób będzie zainteresowanych RTS'ami i nie chcieli ryzykować z robieniem czegoś większego.
Ja tam się w sumie cieszę z tego co jest.
@Kardig: no, naszczescie beda mogli potem zrobic remaster remastera reforgeda warcrafta 3 zeby wszystko bylo extra tight bulletproof safe, zeby kazdy wiedzial co sie wydarzylo w 3 czesci serii warcraft
@Kardig: niby dlaczego? przeciez zrobili mase dodatkow do wowa, wiec to nie powinno byc zadnego problemu i zawsze moze byc jakas odnoga, bo napewno nie ma wszystkich herosow z w3, a nawet w2(nie wiem nie gralem nigdy w wowa)
@MemeFairy: No na pewno mnóstwo ludzi czeka na wc4, tylko dla zarządu Activisio-Blizzard mnóstwo nie przekłada się na dobre wyniki finansowe. Muszą mieć przed sobą cyferki, bo oni w gry niepanimaju.
@Kardig: tak, ja to doskonale rozumiem, to główny powód, dla którego na pojawienie się wc4 nie ma co liczyć, niemniej jednak ten remaster to wyłacznie bieda namiastka, więc nie widzę zbytnio powodu do zbiorowej masturbacji (chyba że ludzie autentycznie tak bardzo chcą tej czwórki, że nawet to ich zadowala xD).