Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ejj Miraski

Jak to jest z tym randkowaniem i podrywaniem lasek zimą/jesienią?

Ona mi się podoba, ja jej chyba też. Chciałbym ją gdzieś zabrać na miasto, no ale aby móc into związki to trzeba pocałować. Normalnie bym do parku zabrał,
ale o tej porze roku zimno jest przecież (). Przytuliłbym ją wtedy, ale z takiej pozycji ciężko to zrobić.

Ale z drugiej strony podobno można w lokalu to robić, to jak wtedy? Przez stolik, przy ludziach, trochę dziwnie. Jak wy to robicie, powiedzcie mi. Wiem że niby to wszystko samo ma się ułożyć, ale muszę plan w głowie mieć, tak na wszelki wypadek.

Taguje #przegryw bo w sumie trochę jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: taki protrip starego wygi. Idziesz do parku gadka szmatka. I mówisz do niej pokaż rękę. Lapiesz ją za rękę(najczęściej laski mają zimne dlonie) chodz Ci ugrzeje( ͡° ͜ʖ ͡°) i trzymasz za rękę. Jak nie będzie puszczac albo jej odrzucac. Idziecie pare metrów dalej. Zatrzymujesz sie przed nia i mówisz do niej druga też masz taką zimną? I lapiesz za druga rękę patrzysz w oczy i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Posiedzenie chwilę albo spacer w parku, a potem wypad na grzane wino brzmi jak randka idealna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak, siedząc w jakimś lokalu nie ma nic złego w tym, że ją dotkniesz, pocalujesz czy coś. Jesteście na randce, więc to nie będzie nikogo zbytnio razić.
Ja zawsze z niebieskim chodziłam na randki do takiego lokalu, bardzo przytulnego, z kominkiem, gdzie zamiast stolików z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poczekaj aż otworzą lodowiska, mega miejsce na randkę. Zimowa romantyczna atmosfera, wymuszone trzymanie się za ręce, czasem trzeba podtrzymać, czasem podnieść jak się jedno przewróci. Dużo śmiechu i zabawy, a przy tym fajna aktywność. A po wszystkim oczywiście na gorącą czekoladę albo grzane wino.
  • Odpowiedz