Wpis z mikrobloga

@RoundStic: każdy telefon z oficjalnej dystrybucji z rękojmia pare stówek taniej jest opłacalny. Chyba ze mówimy o innych kwestiach opłacalności, ale od siebie powiem ze ajfony to zajebiste telefony, bedzie pan zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciekawosc7: zobacz najpierw jego konto i komentarze. Same pozytywy, telefony nowe, nieodnawiane, nie z rak operatora. Wysyłka z polski wiec nie ma tam mowy o jakiś chińskiej wyjebce
@quarox: No dobra, a jak z faktura, może i wyjebki z chińska podróbka nie bedzie ale co z rękojmia. A i jakiś rok temu tez było pełno takich wpisów i tez polecałem bo same pozytywne komentarze i w ogóle pisałem do nich wszystko było cacy, teraz nagle zniknęli z rynku xD sam z siebie nigdy nie wydałbym tyle siana telefon z niepewnego źródła, płacisz pare stow wiecej, masz rękojmie masz gwarancje
@sebool12 @quarox @Shmit @ciekawosc7: Ja już wolę dać te 4.2k z pewnego źródła (MBP też mam z RTV Euro i zero problemów z gwarancją w Cortland), wziąć na FV, rozbić na raty 0% i nie odczuć w ogóle zakupu. Bardziej się zastanawiam czy faktycznie jest to opłacalne pod kątem zmiany z Redmi Note 5, z którego oprócz aparatu (największy ból) i wiadomo braku ekosystemu Appla jestem zadowolony.
@RoundStic: mam Redmi 5 (mniejsza wersja) jako służbowy i przeskok jest dość spory
Czy warto wydać tyle kasy? To już twoja decyzja, ale z samego urządzenia będziesz zadowolony
Jeżeli masz opory nad wydaniem takiej kwoty może pomyśl nad starszymi modelami?
@quarox: gwarancje tak, ale masz tez rękojmie która już tak nie działa jak ich gwarancja ale mimo wszystko daje zawsze to jakiś bufor bezpieczeństwa No i jak uznają rzeczywiście te wadę to naprawia u siebie tj w jakimś swoim serwisie, co jest dodatkowym plusem kupowania u sprzedawcy z jabłkiem w logo.