Wpis z mikrobloga

Brawo Kraków, kończę studia i #!$%@? z tej palarni xd


@Wafelek12345: naprawdę myślałeś że Wassermann zlikwiduje smog ustawą? A może przestanie betonować miasto, zobacz jak głosowała w ustawie dającej deweloperom prawdziwą wolność. A i zapomniałbym Kraków (władze i mieszkańcy) nic nie robią ze smogiem bo on cały czas jest. Gdzie ten wyłącznik do smogu? Spytaj się na studiach może ci powiedzą.
PS. Chcesz na bilet czy sobie sam kupisz?
Nie wiem co by zrobiła, podobnie jak Ty.


@Wafelek12345: Masz rację. Nie wiem ale wiele wywoskować można po wcześniejszych działaniach. Posłuchaj jej pomysłów i propozycji. Popatrz na to jak głosowała nad ustawami również ważnymi dla Krakowa i sprawdź gdzie spędza wieczór wyborczy.

Ty zapewne też wiesz

@Wafelek12345: wiem. Myślisz że się ciesze że wygrał? Ale nikogo lepszego do wyboru nie było.
A podejście PiSu do smogu to jest jedna #!$%@?
@Wafelek12345: podatek od nieruchomosci hotele jak i wlascicele mieszkan placa niezaleznie czy ktos mieslza czy nie, podatek klimatyczny jest doliczany za POBYT turysty w miescie, jestes dzbanem bo nie masz pojecia o czym piszesz i twierdzisz ze placisz podatki ktore sie ciebie w ogole nie tycza takze owszem doksztalc sie mlodziaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)