Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Mam pytanie odnośnie #zwiazki
Moja ex odrazu po rzuceniu mnie związała się z innym mężczyzną mimo, że wcześniej zapewniała mnie o swojej miłości, także nie spodziewałem się tego wszystkiego, był to dość duży szok.Jak to możliwe, że ktoś tak szybko radzi sobie z rozstaniem?Czy to oznacza, że nigdy mnie nie kochała skoro tak postąpiła? Pytanie do kobiet: czy jest możliwość, że dalej o mnie myśli i coś czuję, mimo, że tak szybko się z kimś związała?Dodam, że nie było żadnych zdrad itp, raczej brak większych problemów w związku.Bardzo za nią tęsknię i dalej nie rozumiem jak można tak szybko związać się z kimś innym
#logikarozowychpaskow #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania:

Moja ex odrazu po rzuceniu mnie związała się z innym mężczyzną

Dodam, że nie było żadnych zdrad


Skąd ta pewność? Sprawdzałeś jej telefon? Kompa? Byłeś z nią 24/7?

raczej brak większych problemów w związku


i dlatego postanowiła to skończyć i szybko związać się z innym gościem?

Jak byliście ze sobą długo, to laska baaaardzo rzadko odchodzi ot tak, bez niczego. Więc tak, albo byłeś od początku ot takim bolcem by
@AnonimoweMirkoWyznania:

mówiła mi kilka dni przed rozstaniem, że umrze bezemnie, że mnie kocha


Jak to #!$%@? bez s mówił w filmie: "Wiele rzeczy mówiłem". Ścieme ci waliła i wykorzystywała to, że jesteś zapatrzony w nią jak ciele na malowane wrota.

znała go z miesiąc przed, mówiła żeby się nim nie przejmować.


Czyli to pokazuje, że już wtedy się nim interesowała i pewnie poczuła, że ma "więcej do zaoferowania". Lepiej dla ciebie,