Wpis z mikrobloga

Brawo wykopki, w wyborach zrobiliście na złość tylko nie wiem komu. Dziadkom? Pisowi? Nie, raczej sobie xD

Dumni jesteście? Teraz bedziecie mieli eurodyktat (Veto juz znieśli), teraz media publiczne, będzie jeden przekaz wszędzie XD
Nie moge sie doczekac waszych fitfor55, ekologizm, poprawnosci politycznej i tęczowych piątków XDDD

no ale wazne, ze PiS nie rządzi, co nie? Brawo, witamy w Wesołej Polsce xD

i nie, nie głosuje na PiS tylko na Konfederacje, ciesze sie, ze trzymają się z boku

#sejm #bekazlewactwa #tvpis
n.....t - Brawo wykopki, w wyborach zrobiliście na złość tylko nie wiem komu. Dziadko...

źródło: bartlomiej-sienkiewicz-i-donald-tusk

Pobierz
  • 59
Dumni jesteście?


@niesmieszny-skrzat: Jak cholera.

(Veto juz znieśli),


Weto jest super co nie? powiedz to szwecji. Wszyscy chca szwecje w nato ale turcja troluje. Weto jest super bo trol moze potrolowac. No i skonczylo sie troloanie pisu.

teraz media publiczne


rzadowe miras, rzadowe. od lat nie byly publiczne

no ale wazne, ze PiS nie rządzi, co nie?


No jakby nie bylo to dosc istotne.

witamy w Wesołej Polsce xD

dzieki. Nareszcie.
@gorzki99:

Weto jest super co nie? powiedz to szwecji. Wszyscy chca szwecje w nato ale turcja troluje. Weto jest super bo trol moze potrolowac. No i skonczylo sie troloanie pisu.


Koniec końców Szwecja i tak dojdzie a Turcja coś na tym ugrała. To, że ktoś nadużywa jak PiS nie znaczy, że to zła możliwość

Poza tymi glosowaniami gdzie glosuja reka w reke z pis.


Niżej https://demagog.org.pl/wypowiedzi/konfederacja-najrzadziej-glosuje-zgodnie-z-pis-sprawdzamy/
n.....t - @gorzki99:
Weto jest super co nie? powiedz to szwecji. Wszyscy chca szwecje...

źródło: IMG_20231220_224520

Pobierz
To, że ktoś nadużywa jak PiS nie znaczy, że to zła możliwość


@niesmieszny-skrzat: To ze ktos moze trolowac wole wiekszosci to zawsze jest zla mozliwosc. Demokracja polega na tym ze decyduje WIEKSZOSC. Weto to ZAPRZECZENIE demokracji.

Ciekawy link podales. Zauwazyles ze od 08.09.2023 godz. 16:28

Sie troche pozmienialo? Miedzy innymi rzad sie zmienil.

Interesuje mnie jak konfederussja glosuje w OBECNYM rzadzie. Maz takie statystyki?

Dla Twojego zdrowia psychicznego - nawet nie