Wpis z mikrobloga

@Konkol: Był bug, już nie ma buga :) Sortowanie już jest w normie :) Dodawaliśmy nowe kraje i faktycznie przez dłuższą chwilę się pomieszało wszystko.
  • Odpowiedz
@Crea: @kozaqwawa: Chęci są dobre, ale system jest wielki i ma miejscami kod sprzed kilkunastu lat, więc czasem coś zepsujemy. Tak, mamy QA, testy etc - ale i to czasem nie wystarczy. W razie czego piszcie do mnie, może będę mógł szybciej coś zaradzić :)
  • Odpowiedz
@Konkol: Czego tu się bać? :) Już parę razy się udzielałem w takich wątkach, ja jestem tylko programistą u generalnego wykonawcy oprogramowania, ale po prostu jak człowiek lubię kiedy to przy czym pracuję działa dobrze i nie generuje frustracji u użytkowników końcowych. W końcu za to płacicie a ja chcę pracować przy dobrym oprogramowaniu :)
Pozatym Wykop to dla mnie ciekawa opcja na poczytanie co piszą użytkownicy platformy - kiedy taki
  • Odpowiedz
@xspeditor: Jakaś awaria sieciowa, walczymy. Mamy liczoną każdą minutę niedostępności, więc uwierz na słowo, że robimy wszystko, żeby wstało. Jak coś będę wiedział więcej to dam znać.
  • Odpowiedz