Wpis z mikrobloga

1. PO przy władzy
2. PO robi wały
3. Ludzie mają dość PO
4. Wybierają PIS w wyborach
4.76 Korwin nie wchodzi
5. Przemowa Stonogova
6. PIS przy władzy
7. Banda kaczorka spieprzy wszystko czego dotknie
8. Ludzie mają dość PIS
9. Tusk wchodzi cały na biało

Serio w tym kraju tak wygląda wolność i demokracja? ( ͡° ʖ̯ ͡°) To zaczyna być bardziej ustawione niż przetargi w Rosji

#polityka #pis #po #ambergold #tusk
  • 38
Wszyscy krzyczą o wielkich przekrętach za władzy PO ale jakoś nie widzę tych dowodów, które obiecywał nam PiS


@restecp: A ja #!$%@? nie widzę mojego 100% wkładu w OFE, które wybrałem jak jeszcze pracowałem w Polsce. I co teraz?
przewalali miliardy z OFE?


Jak przewalali? O czym mówisz?

jak padały stocznie?


Gdzie w tym afera?

afery z korupcjami gdzie potem padały jaja z umorzeniami jak było nagranie że posłanka przyjmowała pieniądze?


To akurat wina CBA. Policja i służby nie mogą sobie działać jak chcą - to co zrobili po angielsku określane jest mianem "entrapment" - czyli policja namawia obywatela do popełnienia przestępstwa, którego normalnie by nie popełnił.

Na całym świecie jest
@Kaelthas: Ale ja pytałem o wały, przekręty, a ty mi dajesz przykłady zwykłych ustaw. Te wały, przez które połowa byłego rządu miała siedzieć w więzieniu, a Tusk miał być postawiony przed trybunałem stanu.

Wiesz w ogóle na czym polegała ustawa o OFE z 2014? Dlaczego podwyższono wiek emerytalny? Dlaczego podwyższono VAT? Uargumentuj dlaczego według ciebie te ustawy aż zasługują na miano "wałów", bo to, że się z nimi nie zgadzasz niczego
@restecp: A ja #!$%@? nie widzę mojego 100% wkładu w OFE, które wybrałem jak jeszcze pracowałem w Polsce. I co teraz?


@Hatespinner: I co w związku z tym? To ma być dowód na te mityczne przekręty robione przez PO czy o co ci chodzi? Ty myślisz, że oni sobie te pieniądze wzięli czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś się zapoznał z ustawą o OFE z
Jakbyś się zapoznał z ustawą o OFE z 2014 to byś wiedział o co chodzi, ale jak widać wolisz polegać na opinii krzykaczy, którzy bazują na emocjach, a nie faktach


@restecp: W dupie mam jak to sobie uzasadnili, na #!$%@? mam czytać tą ustawę? xD W przeciwieństwie do ciebie, ja dysponowałem wtedy własnymi pieniędzmi w świadomy sposób, przeznaczając je na to, co było moim wyborem.

Wlożyłem w coś pieniądze, teraz ich
W dupie mam jak to sobie uzasadnili, na #!$%@? mam czytać tą ustawę? xD


@Hatespinner: I to jest właśnie prawdziwy obraz przeciętnego wyborcy. Decyzja była kontrowersyjna ale nazywanie jej "wałem" to pokaz ignorancji

Myślę że jakby twoją rodzinę #!$%@? z mieszkania łącznie z tobą z piwnicy i dali wam w zastępstwie karton plus talon na 'jedno państwowe mieszkanie do odbioru w czasie bliżej nieokreślonym' to kwiczał byś jak prosiak.


Dokładnie tak
Decyzja była kontrowersyjna ale nazywanie jej "wałem" to pokaz ignorancji


@restecp: Ignorancja to mówienie innym, że dobrze jak państwo zabiera ich pieniądze, samemu ich nie mając, więc przestań zgrywać idiotę.
@restecp: Ignorancja to mówienie innym, że dobrze jak państwo zabiera ich pieniądze, samemu ich nie mając, więc przestań zgrywać idiotę.


@Hatespinner: Nie manipuluj, bo ja ani razu nie powiedziałem, że to dobrze. Powiedziałem jedynie, że tej decyzji nie można nazwać wałem i nadal czekam na te dowody

A ja zadałem proste pytanie - PiS obiecywał dowody na wielkie przekręty PO, trybunał stanu dla Tuska i po trzech latach nie mamy
Powiedziałem jedynie, że tej decyzji nie można nazwać wałem i nadal czekam na te dowody


@restecp: Jakie #!$%@? dowody, czy ty jesteś upośledzony? xD Czy moze czekasz na roczne podsumowanie moich wyciągów, które były w OFE? Bo ZUS nawet podsumowań nie robi.

I to jest #!$%@? wał, a to, że twoją opinią jest, że lubisz być zapinany przez państwo, to mnie raczej mało obchodzi.

Zwykła ustawa o OFE, nawet kontrowersyjna, to