Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić drukarkę. Mam zamiar drukować raz na jakiś czas kilka stron w kolorze i zastanawiam się jaką drukarkę wybrać. Jakieś sugestie, podpowiedzi? Kolega suszy mi głowę, że w atramentowej chwila moment i zaschnie mi tusz i po robocie. Z kolei nie chce mi się wydawać sporych hajsów na drukarkę laserową jak będę drukował coś jak mnie wena złapie. Doczytałem, że niektóre mają automatyczne czyszczenie głowicy, co wydaje sie rozwiązaniem problemu.

#pytanie #drukarki #kiciochpyta
  • 6
@igalic: Jak drukarki to tylko atrament Brother mirku. Jeśli nie będziesz używać przez dłuży czas, a masz wpiętą do gniazdka to sama włączy się i przeczyści głowicę. Zamienniki kosztują grosze i nigdy nie miałem z nimi problemów, a drukuję masowo od kilku lat.
Laser w kolorze to droga sprawa, więc wybierz atramentówkę. Jeśli będziesz drukować rzadko, wybierz sprzęt z auto czyszczeniem, lub taki który ma głowice w kartridżu, nie w drukarce, wtedy nawet jak zaschnie to bez problemu wymienisz :) Na przykład HP DeskJet Ink Advantage 3635, jeśli będziesz drukować na zamiennikach, eksploatacja będzie bardzo tania.
Polecam z czystym sumieniem - Rudy z DrTusz.pl