Wpis z mikrobloga

Ja to tylko jestem ciekaw jak w praktyce wygląda przygotowywanie #wiadomosci w #tvpis. Wiele razy się nad tym zastanawiałem. Czy są polecenia od góry czy każdy już od razu wie co ma robić? Czy jest jakaś kontrola treści? Jak przygotowuje się materiał kiedy sprawy układają się inaczej niż by chcieli dziennikarze? Choć niby powinno być im to teoretycznie wszystko jedno, skoro mają robić obiektywny przekaz XD. Przecież to co się tam dzieje to musi być niezły hardcore. Nigdy żaden pracownik TVP nie chciał anonimowo ujawnić kulisów tej patologii? #bekazpisu
  • 4
@Slanina: sam się nad tym zastanawiam. Co innego jakby robili jakiś przekaz podprogowy, czy delikatna manipulacje, ale przecież tam jadą cały czas po bandzie, aż dziwne ze nic do tej pory nie wypłynęło.
@kopszmercen: No ok, ale pracowników jest tam od ch... i jeszcze wincyj. Ja nie mówię tu o samej "górze", ale nawet o tych zwykłych ludziach jak monterzy materiałów, nagłośnienia, oświetlenia itp. Przecież też muszą widzieć co się dzieje, tym bardziej od kuchni, a nie zarabiają po 30k na pewno.