Wpis z mikrobloga

Skończyłem Shadow of the Tomb Raider. Takie 6,5/10.
PLUSY: GRAFIKA, EKSPLORACJA, GROBOWCE
MINUSY: FABUŁA, POSTACIE, WALKA (AI PRZECIWNIKÓW)

Teraz odpaliłem God of War i... nie wiem. Próbuję wziąć się za tę grę od marca.To już moje 4 czy 5 podejście. Za każdym razem odkładam po godzinie. GRAFIKA I GAMEPLAY prezentują się świetnie. Ale świat i fabuła w ogóle do mnie nie trafiają.

#ps4 #godofwar #shadowofthetombraider
  • 5
@Mayki44: Ja pamiętam że też długo męczyłem tego God of Wara ale skończyłem,jednak chyba kolejna część wolałbym w stylu III i poprzednich części bo te są jednymi z najlepszych gier w jakie grałem a III remaster czeka z plusa tylko muszę skończyć wpierw The evil witchin 2,Dooma i knacka
@Jebiasz: Jeśli chodzi o Tomb Raidera, to jestem fanem serii po prostu. Pomijając idiotyczną fabułę, sama rozgrywka jest bardzo przyjemna. I nie czułem, że grań na siłę.

W kwestii God of Wara. Chyba po prostu nie leży mi ten klimat. Bogowie, eliksiry, runy, magia itd. Totalnie nie moja bajka.
@Mayki44: @Jebiasz: Swietny jest ten nowy TR, bardzo mi się podoba. Zostało mi zrushowanie gierki na platynę, bo 100% już mam po pierwszym przejściu. I jak będą wszystkie grobowce, to pewnie tez przejdę. :D