Wpis z mikrobloga

@mxmilian: Dzisiaj zwróciłem ten model bo jednak o rozmiar za małe i zobaczymy czy będzie problem ze zwrotem, ogólnie jak na oko laika to dla mnie były ładne chociaż w rzeczywistości mają zdecydowanie ciemniejszy kolor, ale zerknij sobie na te forum i tam już KH nie ma dobrej opinii. Według mnie jak dla kogoś kto zmienia mocno styl a nie chce wydawać miliona monet to KH daję radę, ale weź pod
@mxmilian: Wątpię żebyś w tym budżecie regularnie dostał coś lepszego. Szyta konstrukcja, skóry ponoć portugalskie, może nienajwyższej jakości, ale AFAIK nie są jakoś mega mocno korygowane. Wydaje mi się też że mają skórzaną podszewkę, a nie materiał czy butelkę.

Możesz szukać jakichś przecen, nietrafionych rozmiarów po jednym noszeniu i tak dalej - może coś ustrzelisz, może nie.

CCC to przecież same klejonki, a skóry naturalne tylko w lasockim bodaj? I to
@Xune Nawet nie chodzi o budżet. Zależy mi, żeby wytrzymały 3 sezony i jeszcze wyglądały. Choć oczywiście wolałbym nie wydawać 1200 zł jak za yanko.
Pomyślałem, że może wesprę polskiego producenta.
@mxmilian: Tego ile wytrzymają nikt Ci nie zapewni. Ja po bodaj dwóch sezonach musiałem wymienic fleki i podzelować Yanki (na gumowej podeszwie) bo tak szybko starłem. Żona fleki w Meerminach załatwiła w miesiąc. Wstawione nowe i porządne, póki co trzymają.

Poza tym kwestia jak się poruszasz. Jeśli planujesz dużo chodzić w śniegu po kostki i breji z błota pośniegowego czy solonego przez nasze kochane miasta śniegu to kup sobie Hanwagi.