Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki i Mirabelki, zapraszamy do zabawy w naszym #rozdajo

Centrum OpenSource w porozumieniu z SUSE Polska uruchamia sklep internetowy SUSE24.pl
w którym do nabycia będą licencje SUSE, czyli produkty takie jak np. SUSE Linux Enterprise Server
(co prawda sklep jest jeszcze w powijakach ale każda okazja do toastu piwkiem lub zorganizowania "rozdajo" jest dobra ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zasady:
1. Plusujemy ten wpis do jutra do godziny 20:00.
2. Wszyscy biorą udział, zielonki też.
3. Jutro o godzinie 20:00 z minutami nastąpi losowanie za pomocą narzędzia mirkorandom trzech zwycięzców.
4. Wygranych zawołamy w jutrzejszym wpisie i poprosimy w wiadomości prywatnej o dane do wysyłki
5. Wysyłka po weekendzie w poniedziałek oczywiście na nasz koszt

Proste zasady, a co można wygrać?
Do wygrania są trzy zestawy jak na zamieszczonej fotce:
1. Stylowy kubek, który pięknie będzie się prezentował w waszej serwerowni/biurze/domku
2. Smyczka
3. Wersja ewaluacyjna z SUSE Linux Enterprise Server 12 na oryginalnych nośnikach
4. Ładowarka samochodowa

Zapraszamy do plusowania i obserwowania naszego profilu. Po dłuższej przerwie wracamy z treściami Open Source.

Pobierz
źródło: comment_L3Fdevn9WXuAviLE9nuN1oE01HsMuYNq.jpg
  • 79
@Acidiscus: Hej, niestety nie. Mam nadzieję, że ze współpracy z SUSE będziemy mieli trochę gadżetów na "rozdajo".
@dan3k: no niestety nie :( nawet jakbyśmy chcieli coś takiego wypuścić to trzeba przejść drogę akceptacji przez SUSE jako korporację.
@loco1337: powiem Ci, że jest to dodatek do biznesu. Bardziej pewnie będzie to służyło za interaktywny katalog, gdyż i tak zazwyczaj jak ktoś kupuje system ze wsparciem to jest to element większego
@solid959: Istnieje, mało się tam dzieje ale istnieje. Nie wiadomo czy i kiedy następny release niestety.

Fakty są takie, że obecnie to jedna z dwóch popularniejszych i przyjaznych dla usera dystrybucji (druga to Gentoo) nie skażonych systemd.
@nairamk: Microfocus sprzedaje SUSE jakiemuś funduszowi ze Skandynawii. Generalnie to SUSE ma być oddzielną firmą od jakieś tam daty w przyszłym roku.

Tak więc w jednym okresie:
1. Microsoft kupuje GitHuba
2. IBM kupuje Red Hata
3. SUSE jako oddzielna firma
@Boska_Klaudia: @GaiusBaltar:
Ja sobie bardzo cenilem Slacka za jego prostote i braku jakichkolwiek graficznych konfiguratorow. Wszystko zawsze bylo tam gdzie mialo byc.
Niestety z braku czasu przesiadłem się na coś co ma duze repozytorium ( Debian) choć lubiłem sobie tgz zbudować ( ͡° ͜ʖ ͡°)