Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meles_Meneles: w #!$%@? mi głupio ale na 90% nie dam rady pozwolić sobie na nic w tym roku...
Bardzo chciałbym spotkać się z wami Panowie...
Następnym razem nie nawalę!
@fiszu86: @Maav: No dobra, to pytanie o której wyruszamy ( ͡º ͜ʖ͡º)

I w sumie w takim razie jaki jest plan imprezy, cobym dystrybucje zawartości etanolu mógł zaplanować tak żeby jeszcze tym sukowozem wrócić :)
@Meles_Meneles: Niestety nie dam rady przybyć. Żona mi skutecznie wybiła wszystkie plany, co będę owijać w bawełnę. Wpadł człowiek pod pantofel i #!$%@? () Jak zrobicie streama to będę oglądać i zrobię donejta na flaszke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marahin: no plan jest taki jak zwykle mniej mniej więcej, przyjeżdżacie około 15-16 witam was chlebem i solą w oczy (wizyta w Macu po drodze nie jest wskazana), zaczynamy rozpracowywać jakieś browary czy co kto tam sobie chce, gadka szmatka, zdejmujemy żarcie ze stołów i rozstawiamy się albo z kompami albo z planszówkami zależnie co tam nam do głowy przyjdzie. Generalnie proponuję zabrać sobie alko, śpiworek, poduszeczkę i rzeczy pod prysznic
@Stixer: dam Ci dobrą radę z autopsji. Wyjdź z pod pantofla, jest szansa że się kobieta przyzwyczai że masz kolegów. ewentualnie się z Tobą rozwiedzie - to najlepsze co mnie w życiu spotkało.