Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz:

- Pierwotnie miał iść marsz samych nacjonalistów, bez obecności prezydenta, rządu, bo bali się że pójdzie przekaz w świat, że trzymają z faszystami, więc Duda i Morawiecki udawali że nie mają czasu
- Wtem Gronkiewicz-walc wydała zakaz marszu
- Na co narodowcy #!$%@? się i odwołali się do Wolnych Sądów
- Wtem z okazji, że nie będzie marszu faszystów, skorzystali prezydent RP i premier i robią swój marsz biało-czerwony, z
Wtem z okazji, że nie będzie marszu faszystów, skorzystali prezydent RP i premier i robią swój marsz biało-czerwony, z dozwolonymi tylko flagami RP, z zakazanymi emblematami radykalnymi czy faszystowskimi, taki betamarsz


@spere: zarejestrowany co zabawne przez nich jako wydarzenie cykliczne od zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki szczegół, który umknął.
@blekitny_orzel: Ale wiesz, że Marsz Niepodległości to nie tylko czarny blok? W Marszu Niepodległości brało udział jakieś 80 tys ludzi, ilu z nich wchodziło w skład czarnego bloku? 300, 400, 500 osób? I to pewnie w głównej mierze szturmowcy którzy zresztą negatywnie odnoszą się do innych polskich nacjonalistów.
Ale wiesz, że Marsz Niepodległości to nie tylko czarny blok? W Marszu Niepodległości brało udział jakieś 80 tys ludzi, ilu z nich wchodziło w skład czarnego bloku? 300, 400, 500 osób?


@Wojtekks: Człowieku, moim zdaniem Czarny Blok to było 10 osób. Ty tu liczysz 500, moim zdaniem rewelacja :D
@blekitny_orzel: nie no, nacjonalistą to ja nie jestem. Bliżej mi raczej do liberała, oczywiście o konserwatywnych poglądach a nie jakiegoś tam brudasa-hipisa ( ͡° ͜ʖ ͡°). A nacjonalizmu bronię bo wiem, że chłopaki robią (tym bardziej w tych czasach) dobrą robotę, jakkolwiek w pewnych kwestiach bym się z nimi nie zgadzał.
Zresztą, gdyby ktoś powiedział np. że Adolf malował brzydkie obrazy to też bym go bronił. To,