Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze, że trochę nie rozumiem tego ciągłego narzekania na wszystko w wersji prime. Dla mnie wszystko jest dużo bardziej czytelnie, intuicyjne, dużo rzeczy można robić znacznie szybciej niż w poprzedniej wersji, no i na głównym ekranie mam więcej informacji niż poprzednio. Teraz praktycznie w każdym miejscu można sprawdzić ile dokładnie jest portali, jak są umocnione i jak przebiegają linki. Przy stawianiu rezów widać gdzie konkretnie będą stały. Poprzednio było z tym nieco gorzej, bo przy większym zagęszczeniu wszystko się ze sobą zlewało. Do tego, gra obsługuje w końcu podzielony ekran i skaluje się całkiem nieźle. Owszem, jest jeszcze parę błędów, ale sam nie doświadczyłem niczego uciążliwego - raz jakieś dziwne artefakty przy hackowaniu, raz mi się mapa nie wczytała i tłumaczenie jest skopane do granic możliwości, ale na to nie zwracam szczególnej uwagi. Generalnie, są to rzeczy które pewnie i tak będą poprawiane.
#ingress #ingressprime
RefujBukszpryt - Przyznam szczerze, że trochę nie rozumiem tego ciągłego narzekania n...

źródło: comment_fRxGlMpn8WCwNzEkJoGQvRqxKFyzVDTr.jpg

Pobierz
  • 9
A, no i zapomniałem dodać - Ja gram na Xiaomi mi6, więc ani razu nie doświadczyłem spadków płynności, a obydwa ingressy trzymają mi się w pamięci tak długo, dopóki sam ich nie zamknę, ale w pełni rozumiem, jeżeli u kogoś działa to o wiele gorzej.