Wpis z mikrobloga

Ciekawe co by było gdyby ta szara myszka z mojej klasy co ma poglądy feministyczne się dowiedziała o mojej mizantropii, mizoginii, antyseksualiźmie i prawicowych poglądach, jakby zareagowała? Ona udaje że jest dla mnie miła, ale raczej to robi ze swojego mało dynamicznego charakteru, a nie z szacunku, bo dziewczyny mają w sobie wrodzoną zdolność wyczuwania samca omega, ogólnie ciekawy jestem jakby zareagowało na moje poglądy wiele osób, ale jak ona to szczególnie, bo ona jest dla mnie kimś w rodzaju fałszywej szarej myszki.
#przegryw
  • 9
@marcelinnagontek: kobiety patrzą głównie na charakter, hajs i wygląd, dokładnie w takiej kolejności, jeżeli nie masz hajsu ani nie jesteś przystojny a żadna nadal Cię nie chce to masz pewność że problemem jest charakter.
wygląd i hajs by pomogły na krótką metę wyrwać jakiegoś pustaka i dać się jen wykorzystać jak jakaś beta
@marcelinnagontek: normalni ludzie mają w dupie poglądy innych jeśli poglądy tych osób nie szkodzą innym w jakiś sposób, na przykład jak ktoś jest socjalistą to mnie to denerwuje bo chce mi zabierać mój hajs, ale jak na przykład jest ateistą to mi go ewentualnie szkoda lub mam go za głupca(w "krytycznych" przypadkach), ale mnie nie denerwuje.