Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Poprzednia część

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO TAGU.

Informacje podawane przeze mnie w tagu dzielą się na 2 typy:

Jeden typ informacji to wiedza mistyczna odnośnie działania rzeczywistości, wyższej fizyki i psychotroniki. Ten typ wiedzy można zweryfikować samemu stosując ją w życiu. Jest to wartościowa wiedza, która może pomóc nam w rozwiązaniu życiowych problemów i pozwoli łatwiej kreować rzeczywistość którą pragniemy.

Drugi typ informacji to informacje-ciekawostki, które wyszły w sesjach channelingowo-hipnotycznych, czyli takich w których medium(człowiek) wchodzi w stan hipnozy i zczytuje informacje zapisane w eterze. Czasami wspierany przez jakieś rzekomo obce byty. Ten typ informacji obejmuje takie rzeczy jak Hitler jako hybryda stworzona przez obcych, czy biskup w Watykanie jako inkarnowany demon i tym podobne.
Jednak trzeba wiedzieć, że przepływ informacji z eteru przez osobę poddanej hipnozie może być zanieczyszczony przez wiele czynników. Dlatego ten typ informacji należy traktować jako SYMBOL. Taki symbol informacyjny oznacza, że "coś jest na rzeczy" w danym temacie, że informacje tego typu tkwią w eterze, ale nie musi być dokładnie tak jak informacje zostały przetłumaczone przez umysł osoby zczytywającą je z eteru. Taka informacja może być prawdziwa, ale może też być błędnie zinterpretowana przez zczytywającego przez co może różnić się szczegółami od stanu faktucznego.

Spisuję te informacje-ciekawostki, ponieważ osobiście lubię takie klimaty, dają one dozę emocji i odczuwam chęć dzielenia się nimi z innymi. Nie przekazuję ich jako coś w co bezsprzecznie wierzę.

W następnym wpisie będzie trochę informacji o Hitlerze. Zapraszam wkrótce.
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@damianooo5: bardzo sobie cenię twoje wpisy, szanuje cię za zainterwsownIa i chęć dzielenia się nimi z innymi. Są ludzie, którzy podchodzą do tego z kijem w dupie- nie zwracaj na nich uwagi. Zauważyłem ostatnio spadek częstotliwości dodawania wpisów. Rozumiem że wymaga to od ciebie dużo pracy, ale jeżeli istnieje szansa na czestrze wstawki- byłbym za nie wdzieczny:) przesyłam ci dobrą energię i wiedz że masz duży wpływ na życie innych. Wieś
podchodzą do tego z kijem w dupie- nie zwracaj na nich uwagi.


@SLyer: luzik. Już kiedyś pisałem, że zarówno sceptycy jak i mistycy są potrzebni. Nie mam z tym problemu.

Chodzi o to, że kiedyś zacząłem spisywać te teorie bardziej na luzie, bez zakładania, że wpisy dotrą do szerszego grona odbiorców. Tymczasem tag zaczęło obserwować znacznie więcej ludzi niż przypuszczałem. więc uznałem, że wypadałoby się trochę ustosunkować do treści jakie tu