Wpis z mikrobloga

#orange #internet
Mam funbox 2.0 i wczoraj do wieczora wszystko działało normalnie. Świeciły wszystkie diody, DSL, internet, WiFi itp. Około 17 przestały swiecic diody i zostały tylko świecące: zasilanie i WiFi. Kable i wszystko nic nie było ruszane, wszystko było po staremu i od tamtego momentu nie mam internetu ani telewizji. Resetowałem, odłączałem i nic nie daje, o co chodzi, miał ktoś tak?
Status usługi jest napisane, linia rozłączona. Jak by coś było źle podłączone. Mimo że nic nie ruszałem xD
  • 47
@weglowy: sprawdzałem właśnie wszystkie kable, wszystko jest jak było (,)
Zgłosiłem awarie. Jutro o 22 ma być niby ogarnięte, jeśli będzie z mojej winy to zapłacę 99zl xDD
@adrpan: niee. Nic nie idzie Góra. Tylko kabel od anteny. Przed ogrodzeniem mam czarna skrzynke, przy niej monterzy działali jak mi to montowali. I w domu mam założony w drugim pokoju kabel telefoniczny i od niego ciągnę aż do tego funboxa. Telefon stacjonarny nie mam, ale mam nr stacjonarny xD
@Barttson to słabo. Bo jakbyś miał gdzieś jakikolwiek telefon stacjonarny i podpiął się pod gniazdko telefoniczne to byśmy wyeliminowali uszkodzenie kabla
@adrpan: cały kabel sprawdziłem, ten który idzie od gniazdka aż do modemu. Jest cały, tym bardziej że przestało działać gdy byłem w domu, mogę wykluczyć to że pies mi przegryzł lub myszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grałem sobie w God of wara i rozłączyło mi internet, zignorowałem to bo nie raz się resetuje i zaraz wraca. Lecz nie wrócił do dzisiaj xD na pierwszy rzut oka wygląda