Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj jaka kategoria?
@Goodie_pl jak w ogóle działa naliczanie cashbacku? Trzeba wszystko zrobić w tej samej karcie? Chodzi mi o sytuację, że przechodzę z waszej strony do sklepu, klikam na towar, ale otwiera on się w nowej karcie i tam dodaję go do koszyka i kończę transakcję. Naliczy cashback?
@Krupier: @Jestem_Tutaj: Czasami w Ali nie naliczy się automatycznie podwyższony Cashback, a do jednego dnia roboczego zostanie poprawnie naliczony. Jeżeli chodzi o dokonanie zakupu to tak musi zostać zrobione zaraz po przejściu przez link w tej samej zakładce.
@Goodie_pl kurła, to pewnie dlatego mi nic nie wpadło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A jeszcze, czy można mieć produkty wcześniej w koszyku, czy trzeba je najpierw dodać po wejściu z Goodie?
@Goodie_pl @Krupier nieprawda z tą zakładką. robiłem zakupy na aboutyou to mialem ze 20 zakładek otowrzonych i naliczylo poprawnie. Zdaje się, że jak przejdziesz z goodie do sklepu i splantuje się cookie, to o ile go nie nadpiszesz to dziala
@K_R_S to nie wiem, jak kupiłem na Ali w innej zakładce to mi nie naliczylo, a wczoraj jak kupiłem rzeczy, które wcześniej dodałem do koszyka to naliczylo po kilku minutach.

Chyba zakup musi być dokonczony w tej zakładce, którą się otworzyło z Goodie, a na innych można sobie dodawać do koszyka.
@Jestem_Tutaj: to nie tak. Promocja na Ali była DO 13%. Innymi słowy: podnosiliśmy stawki cashback za wszystkie kategorie o 4 punkty procentowe. Pisaliśmy o tym, ale dla przypomnienia, tak wyglądają stawki obowiązujące regularnie:

9,00% - Akcesoria do telefonów komórkowych
9,00% - Artykuły ogrodnicze
3,00% - Dyski zewnętrzne
3,00% - Komputery stacjonarne
3,00% - Pamięć wewnętrzna
7,00% - Pozostałe kategorię
3,00% - Sprzęt audio
3,00% - Sprzęt komputerowy
3,00% - Tablety
3,00%