Wpis z mikrobloga

Wzęcie Złotówy na #famemma może skończyć się większą tragedią niż złamanie nogi w dwóch miejscach przez Magicala. Złotówa chłop około 180cm wzrostu, waga 154kg, co daje jakieś 70kg nadwagi. Gala ma być w lutym... ile on schudnie do lutego? Jak się przyłoży to z 15kg zrzuci. Od X lat nie uprawiał sportu... Jeśli nie skończy się podobną kontuzją jak u Magicala, a szansa na to jest jeszcze większa, bo Złotówa ma dużo większą nadwagę i zrzuci pewnie jeszcze więcej kg od Daniela, a kości analogicznie przez spadek masy ciała mocno się osłabią... tak samo realny jest zawał serca w klatce przez otyłość...
#danielmagical #taxizlotowa #patostreamy
Pobierz k.....2 - Wzęcie Złotówy na #famemma może skończyć się większą tragedią niż złamanie ...
źródło: comment_4kTPngsXJNOdx5mOH4K3yja6zB8UIRa3.jpg
  • 17
@kaziu112: 2-3 lata temu ważyłem 145kg, aktualnie 85-90kg. Na starcie swojej przygody ze "zdrowszym" trybem życia, byłem zdziwiony jak szybko chudnę. Tak naprawdę to uciekała głównie woda, której było bardzo dużo. Jeżeli będzie to robił z głową, a chyba tak ma w planach, z tego co widać po jego filmie, to nic mu sie nie stanie, zejdzie pewnie do 110-120kg(oczywiśćie z głową)
No i przede wszystkim, złotówa nie chlał wódki przez X lat jak Daniel. Witamin itp. u Magicala było tyle samo co w Mcdonalds, czyli brak :D
@kaziu112: @revinPL:

Rekordowo ważyłem 101 kg przy 185cm wzrostu.
Niezdrowe żarcie, podjadanie po nocy, picie słodkich napojów, dużo piwa i innych alkoholi, mało ruchu itd.

Jak się za siebie wziąłem i zrobiłem sobie tylko jeden miesiąc bez podjadania, picia alkoholu i ze średnią pracą fizyczną którą wtedy wykonywałem udało się schudnąć bardzo szybko.

Do pracy z buta, rano tylko jakiś Kefir z bułką lub śledzik potem dopiero po pracy normalny