Wpis z mikrobloga

Sorry nie dodałem, że chodzi konkretnie o Ali. Wczoraj o 14 zakupy, do dzisiaj cashback nie widnieje w oczekujących. Na 100% wszystko dobrze robione, bo zawsze z tej samej przeglądarki każda przechodzi.
@pawel_bo: No to może jeszcze nie wszystko stracone... Bo dodać ręcznie mogę, ale oczywiście z niższym cashbackiem, a zależało mi na tych 20%... Ale może po prostu dużo transakcji i jeszcze wszystkich nie ogarnęli, poczekam do jutra.
@kacperpiasta: U mnie przed chwilą dodało transakcję z ali sprzed 1,5 godziny (na kwotę 7zł).
A zakup za 20zł i 70zł z godziny 9:10 nadal się nie pojawił, mimo iż przekierowało mnie przez wtyczkę.
Najlepsze, że zakup za 200zł z gearbesta też się nie pojawił.
@mike3e: W EPN jak cashback nie pojawi się po 10 min to można zacząć panikować.
Tutaj mój rekord to cashback naliczony z automatu po 3 dniach. Po dwóch dniach zgłosiłem ręcznie, co zostało na drugi dzień anulowane.
@kacperpiasta: nie pojawiło mi się nic. Ani za zakupy z soboty przez stronkę, ani z wczoraj przez appkę. Dorzuciłem dzisiejsze przez appkę. Brałem po standardowych wysokościach cashbacku. ZAWSZE proces kupowania odbywa się ten sam sposób i cashback jest naliczany od razu. Teraz duży festiwal, masa zakupów, więc dam im czasu trochę na przeprocesowanie wszystkiego, ale w czwartek/piątek…
@PlanetPlus: Po prostu dziwi nas fakt, że wszystko naliczyło dobrze na małych kwotach (niezależnie od godziny), a na te większe między 9:00, a 13:00 dnia 11 listopada brak jakichkolwiek śladów transakcji.