Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony nie rozumiem! Jedna z kandydatek Marka na początku powiedziała że współczuje Anecie bo została wybrana z najwredniejszym i najbardziej podstępnymi babami z grupy. Ola deklarowała że chce wyjechać, a potem dała się „łaskawie” wybrać. Myślę, że to było celowe działanie pod kamery, żeby uśpić konkurencję. Przecież wizyta u niej też miała miejsce jakiś czas po wyborze. Więc skoro Marek taki beton to miała czas przerwać tę szopkę i dać chłopu szansę zadzwonić do innej. Ola to taka sama hipokrytka jak Łukasz od Zębuszki, a może nawet gorsza.
  • 14
  • Odpowiedz
@GG99: to wszystkim pozwalali a jej nie? Bez sensu. Widocznie nie nalegała. Pod obstrzałem też nie była, że musiała się zgadzać, jak ją wybrał. No i dopuściła do rewizyty, a mogła sobie to przekalkulować i przemyśleć na chłodno po wyborze, skoro była nim zaskoczona i zgodziła się z rozpędu. Wali ściemą na kilometr.
  • Odpowiedz
@lenamilena: #!$%@? egoistka, zabrala miejsce Anecie, chlop sie wahal i wybral zle, bo nie umie czytac sygnalow, ale jak wiedziala ze go nie chce, to mogla sama zrezygnowac.
Dwoje ludzi stalo sie nieszczesliwych, bo pani Aleksandra musiala siedziec do konca.
  • Odpowiedz
@lenamilena: w jednym z filmików whistleblower na yt wyjaśnia, że to producent decyduje, kto kiedy odejdzie, a za rezygnację niezgodną z życzeniami producenta są kary pieniężne.
  • Odpowiedz
@lenamilena: Nie wiem, czy nie bardziej paskudna od grubasa. Grubas zwodzil Pauline, ale ona bedzie miala branie i kogos znajdzie.
Markowi z jego usposobieniem do tego po kolejnym zawodzie bedzie ciezko kogos znalezc, a mogl miec Anetke. Wystarczylo nie byc egoistka i mu szczerze powiedziec.
  • Odpowiedz
@wilku88: dokładnie, facet ma #!$%@?ą psychę przez jakieś babole co go olały w przeszłości (mama mówiła) a teraz jeszcze kpiarski babochłop z dziwnymi dziąsłami zrobi(ł) z niego debila na oczach całego kraju. To się źle skończy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myrszula: ja szczerze wątpię w jakiekolwiek kary pieniężne za odejście z programu bo już wiele kandydatek odchodziło a na jakieś super bogate nie wyglądały więc nawet jakby miały wyłożyć 10k na karę za odejście to dla nich byłoby to nie do zrealizowania a dla produkcji taka kasa nie znaczy nic bo program zarabia dużo dużo więcej. Poza tym jeżeli trafiłby się jakiś wariat to co mają tam siedzieć bo inaczej kara?
  • Odpowiedz
@lenamilena: @wilku88: Niestety, ale Marek po czymś takim zostanie już chyba kawalerem do końca życia. 46 letni gość który nie ma obycia kobietami, który już parokrotnie dostał od "gupich peezd" obuchem w głowę, swoim ostatnim wyborem strzela sobie kolejny raz w kolano, wybierając laskę, która nic do niego nie czuje. Po kolejnym zawodzie tym razem już na oczach całej Polski gość może się poważnie załamać i już nigdy nie zaufać
  • Odpowiedz
@lenamilena: to tylko program TV, ale #!$%@? sie wczoraj po raz pierwszy od bardzo dawna na cos co zobaczylem w jakimkolwiek show, bo Marek byl autentyczny, nie udawal, wybieral na powaznie i tak #!$%@?... trzyma mnie to do teraz.
  • Odpowiedz
@wilku88: Właśnie piszę, że gdyby był bardziej obyty wśród kobiet i umiał odczytywać ich sygnały wziąłby sobie Anetę, a tak wyszło jak wyszło. Niestety pewnie na święta zobaczymy smutnego Marka, który oznajmi nam, że nic z tego nie wyszło.
  • Odpowiedz