Wpis z mikrobloga

Wielka chwila, połowa challengu!
DZIEŃ 50/100 #nadetoxie od zioła! Dajcie plusy na drugie tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)

Warto trochę podsumować. Przede wszystkim, DZIĘKUJĘ WAM, że tu jesteście, obserwujecie tag i mnie wspieracie. Nie znamy się, ale gdyby nie Wy, prawdopodobnie nie wszedłbym na dobrą drogę detoksu. Dzięki!

Najgorsze były pierwsze 3 dni, później około 21 dnia i ostatnio, w okolicy dnia 45. Takie 3 momenty, w których biłem się z myślami, czy nie poddać się. Ale daję radę i jak na człowieka pizgajacego dość regularnie od 4 lat, jest to już sukces. Nigdy nie miałem takiej przerwy od jarania i jestem dumny :)

Na pewno z plusów jest to, że mózg zaczyna lepiej funkcjonować. Pamięć wraca do normy. Odzyskuje kontakty ze znajomymi, likwiduje z życia toksyczne znajomości. Widzę teraz, ile #!$%@? sobie w firmie narobiłem i obecnie to wszystko powoli składam do kupy. Ciężko, ale gdybym jarał dalej, to nie byłoby już co zbierać.

Minusy detoksu? Lol ( ͡º ͜ʖ͡º) To jedna z najlepszych i najbardziej odpowiedzialnych decyzji, jakie podjąłem na przestrzeni ostatnich miesięcy. Bardzo się z niego cieszę.

Jedziemy drugie 50! A po tym okresie wiem, że już nigdy nie zapale.


#chwalesie #wykopjointclub #wygryw #challenge #narkotykiniezawszespoko #narkotykizawszespoko
Pobierz n.....n - Wielka chwila, połowa challengu!
DZIEŃ 50/100 #nadetoxie od zioła! Dajcie p...
źródło: comment_ZK5DC0S8gtPFMo0Xm53POrPGJ2MoSCQY.jpg
  • 28
@Hehehe115 mam jakies obliczenia tam, ale gowno warte. Po 3 miesiącach samochód?? Stary to ile Ty ćpałeś? Chyba, że mowimy o 20letniej hondzie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja miesięcznie wydawalem ok 3000 pln na zioło i wszystko wokół tego (dojazdy uberem do dilera, gastro itd)
@Krysztal wejdź na mój tag i zobacz co pisalem przy 14 dniu detoksu, cytuję poniżej :


Gdybym pizgał #marihuana przez te 14 dni, zamiast podejmować decyzje o detoksie, to:
- wypaliłbym około 20 gram zielska (20x50 pln =1000 pln)
- odwiedziłbym McDonalda 7 razy, zostawiając tam zwykle około 20 pln za każdym razem (7x20 pln = 140 pln)
- wypiłbym 30 różnych energetykow, usredniajac cenę do 4 zl za jeden (30x4 pln
@nikitten: O #!$%@? mordo, ładnie widzexd Ja też jaram 4 lata ale nie idzie mi tyle hajsu. Tak na prawde da się jarać normalnie i funkcjonować, nie zaniedbywać ludzi, eliminować negatywne znajomości itp. Wiem co mówie bo sam tak robie, ale akurat jeżeli chodzi o cene palenia to 50 ziko za gieta to za dużoxD
@chudzia 50 zl to absolutnie normalna cena w Wawie od co najmniej 10 lat. Ziolo wplywa na kazdego inaczej, jedni potrafią to kontrolować, inni nie
@Chilli_Heatwave uzależnia, psychicznie - i wiem co mówię, bo nie wymyśliłem sobie uzaleznienia, a detoks nie jest fatamorganą, tylko prawdziwym challengem dla mnie. Ciesze się, że Ty nie masz z ziołem takich problemów jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)