Wpis z mikrobloga

@zolwixx: @zlote-golabki-winiego: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I BLOGI BĘDZIE MOŻNA ZAKŁADAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ROBIĄ WPIS O WAKACJACH
  • Odpowiedz
@zlote-golabki-winiego cześć, jesteśmy Radek I Marta, jesteśmy dwójką zakochanych w sobie radosnych dusz. postanowiliśmy żyć inaczej, nudzi nas codzienne siedzenie w korpo. Na szczęście Radek ma fortunę po ojcu a ja pięć mieszkań w warszawie po babci dlatego jesteśmy jakby niezależni. Ale to nieistotne.. I tak sobie podróżujemy, poznajemy świat jakim jest. I chcemy się tym podzielić z wami, dlatego założyliśmy tego bloga "zakochanewłóczykije.peel", może kogoś zainspirujemy do odkrycia jak pięknie można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zlote-golabki-winiego: atakowanie czyichś marzeń i działań nie różni się od bullyingu. Nie podoba się, nie oglądaj. Następnym razem gdy będziesz chciał coś zrobić, a ktoś powie Ci że się w tego nie nadajesz, przypomnij sobie swój post z dzisiaj.

Nawet jeśli I'm się nie powiedzie, a blog znudzi, zrobili oni dużo więcej niż większość tych którzy jedynie marzą.
  • Odpowiedz
@silentpl Zgadzam się z częścią, że robią coś więcej, ale wrzucając coś w internety w formu publicznym muszą liczyć się z opinią innych. Inna sprawa czy dalej będą robić swoje po krytyce. A sam obrazek OP dobrze oddaje zachowanie w skali makro. Ilu to ludzi zostaje fotografami (Imie Nazwisko Photography) po kupnie cyfrówki, co nie znaczy, że część z nich nie odnajdzie się w takim fachu.
  • Odpowiedz
@agablazej: w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze mnie ciekawilo, skad biora na to pieniazki, polroczna #!$%@? podroz dookola swiata, no wiecie, wystarczy chciec (i miec kilkadziesiat tysiecy zlotych do wydania w wieku dwudziestu paru lat)
  • Odpowiedz