Wpis z mikrobloga

@mati_thai: Radek "wspomniany". Nie jestem zainteresowany żadna dyskusja na tym forum I nie jestem autorem tego tekstu. Do mati_thai jak ci ustawke zrobili i byleś aresztowany to I tak wiedza o tobie wszystko , a ty tak wybrałeś sobie czas i opis ze sam nie radzisz sobie z wytłumaczeniem ze nie jesteś Radek. Po pierwsze skontaktuj się ze mną na adebirounion@hotmail.com , bo mam pomysł. Po drogie skasuj te zdjęcia i nazwiska bo temu jestem przeciwny. Co do nich to sami się przyznają w komentarzach. Jak się klienci dowiedzą ze stosują metody wojskowego wywiadu jak nagrywanie, zakładanie teczek, eliminacja wśród swojej rodziny to Tajemnicze związki agencji P będzie hitem sezonu. Wyrzuć jednak te zdjęcia, rozumiem ze czujesz się kąsany, ale to nie jest dobre.
  • 2
@bigjokegreat: tak, zrobili mi ustawkę, wiem że innym Polakom też, ale wypowiadam się za siebie. Nie da się nic usunąć, nie ma opcji edycji dodanego artykułu niestety. Może mnie wiec Kopiniak zastraszać, trudno. Może wreszcie się ludzie zbiorą i zrobią z nim porządek.